Mobiiltelefoni ümbris / TV taustapilt

- Dec 21, 2018-

Kõik need objektid saadetakse otse printerisse UV-PRINTERi kaudu . Nagu traditsiooniline printer, saate oma lemmikpildid arvutisse vaid ühe nupuga printerisse panna.

See on UV-PRINTER , kui see on tasane objekt, mida saab otse printida .

20

 

Investeeringud ettevõtlusprojektidesse

Esiteks, koduse sisekujunduse individuaalse tormi tõttu on "täisautomaatne nutikas universaalne printer", nagu tavalised koduprinterid, "trükitud" printida.

Teiseks võib iga materjali trükkida, kui see on lame! Isegi kui inimene on lamamas, saab seda ka printida. Kuna printimine on mitteobjektne kontakt, siis trükitakse see otse objektile. Uue tehnoloogiana on "kontakti väljapressimise, ülekandmise" täpsus tavapärasest kõrgem ja värv on erksam.

 

Toote omadused

1, lihtne kasutada

Plaadi tegemise ja korduva värvide registreerimise protsessi puudumine ei ole vajalik, operatsioon on lihtne ja hooldatav;

2, kiire printimise kiirus

Madal sisendkulud, kiire trükkimine on täielikult rakendatav tööstusliku masstootmise suhtes;

3. Materjalide piiride ületamine

See võib printida mistahes kindla paksusega kandja, ületades täielikult traditsioonilise trükimeetodi, mida saab kasutada ainult spetsiaalse paberi ja spetsifikatsioonidega. See võib kasutada väga õhukesi või väga paksu objekte ja selle paksus võib ulatuda: 0,01 mm - 200 mm.

4, et rahuldada erinevaid kujundeid

Lennuk, kumer ja ümmargune, piiranguteta.

5, kõrguse reguleerimine ja partii seadistamine

Kõrgust saab reguleerida vastavalt trükitud esemetele ja rakendada horisontaalset vertikaalset pihustusstruktuuri, mis võimaldab erinevate toorainete vabalt kasutada. Pärast hõlpsat paigutust saab seda automaatselt üles tõsta ja alandada sobivale prindikõrgusele. Ja saate määrata partii tootmiseks automaatse söötmise aja tahte järgi, välistades vajaduse korrata arvuti tööd.

6, mida objekti materjal ei mõjuta

Võib kasutada rikkalikke värve toorainetes (metall, plast, kivi, nahk, puit, metall, klaas, kristall, akrüül, kaetud paber) ja pooltooted (väikeste osade ladustamiskastid, rahakotid, rahakotid, kaubamärgid, tahvlid jne) .) Kujutiste värviline graafiline trükkimine kõvade esemete pinnal. Kuna pihusti ei puutu trükkimise ajal söötme pinnaga kokku, ei deformeeru see kuumuse ja rõhu tõttu, nii et seda saab trükkida kergesti deformeeruvatele ja pehmetele toorainetele (nagu nahk ja tekstiil).

7, täpne täppisprintimine

8, trükivorming

1,3 * 1,3 meetrit, 1,3 * 2,5 meetrit, 1,3 * 2,8 meetrit 2,0 * 3,0 meetrit, 3,0 * 5,0 meetrit ja muud isiklikku printimist.

9, kare pind ja kaldprint

See võib ületada toorainete paksuse kõrvalekalde kuni 5 mm. Vastavalt prinditava objekti pinna omadustele saab ebatasasusi laiendada kuni 5 mm ja see võib näidata täiuslikku trükiefekti.

10, kasutades pidevat tindi toitesüsteemi

Tindi lisamine on mugav, samas vähendades printimiskulusid.

11, kasutades spetsiaalset veekindlat tinti

Selge ja täiuslik trükikvaliteet, selged kihid, kõik nähtavad värviplokid, värvitoonid, värvi segamine, veekindel, kulumiskindel, kvaliteetne mitte-soojusülekanne, siiditrükk ja muud traditsioonilised protsessid, mis on võrreldavad.

12, väga madalad trükikulud

Võrreldes olemasoleva soojusülekande protsessiga võib see säästa rohkem kui 80% kuludest.

13, isikupärastatud printimine

Samal ajal sobib see väga hästi T-särkidele, padjadele, ostukotidele, põllele, kindale, puuvillastele sokkidele, taskurätikutele ja muudele isikupärastatud värviprintimisteenustele.

21