Ricoh G5 otsik, Konica otsik, Seiko otsik, Epson eelised ja puudused

- Dec 12, 2018-

Ricoh G5 otsik, Konica otsik, Seiko otsik, Epsoni eelised ja puudused

Ricohi düüsid on toodetud Jaapanis ja on kõige kuluefektiivsemad pihustid trükitööstuses. Eelkõige on viimastel Ricoh G5 prindipeadel kiire printimiskiirus ja kõrge printimistäpsus. Muutuva tinditilga hallskaala trükkimine muudab trükiprotsessi stabiilsemaks. Lihtne.

Hallskaala trükkimine tähendab võimet välja tõmmata erineva suurusega (mahud, läbimõõdud) tindipisarad samas düüsis (ava). Selle rakenduskava on üldjuhul see, et samas pihustusaukus on piesoelektrilise kere vibratsiooni reguleerimise teel üks või mitu väikest tindipiiskut väljastatud järjest lühikese ajavahemiku jooksul. Väikesed tindipiiskad on enne pihustist väljumist mitu väikest tilka. Tindipisarad lahustuvad suureks tinditilkuks, muutes pildi ilusaks ja erksaks.

 

Düüside jõudluse võrdlus

Ricoh Gen5 otsik

Gen5 pihusti Topelt sisselaskev tinditoru, peened tindid, halltoonid. Täielikult suletud pihusti, veekindel, vananemisvastane, Ricoh Gen5 düüsil on sisseehitatud konstantse temperatuuri süsteem, temperatuuri reguleerimisega prindipinge annab stabiilsema printimise oleku. Sprinkleri peaskeem on kõik metallist mähitud ja võib tinti leotada düüsi kahjustamata. Düüsil on pikk eluiga ja seda saab tavaliselt kasutada 3-4 aastat. See on kõige edukam piesoelektriline otsik.

 

 

Seiko 1020 otsik

Düüsiahela plaat on tühi, kergesti kleepuv tolmu ja tindiga ning tõsiselt juhtub, et see tekitab düüsiahelasse lühise, et düüsi põletada. Madala PASS-i printimisel on väljundvärvi värvus kergem. Roheline yin ja yang rada on ilmne madala PASS tindiprinteri väljundi korral (juhtpaneel ja RIP-i tarkvara projekteerimise probleemid). Düüsi kasutusiga ei ole pikk. Pärast üheaastast kasutamist on otsik tugevasti blokeeritud.

1610_meitu_1

Ricohi düüsi eelised

l Ricohi otsik on halltooniline piesoelektriline otsik, muutuva tilga printimine, minimaalne 7PL, maksimaalne 35pl, fototaseme täpsus, saab selgelt printida 2PT fontide printimist, kõrgeima eraldusvõimega 1200dpi * 600 või 1200 * 1200 12-kohalist printimist, düüsi. fikseeritud lineaarne rest, mis tagab suure täpsusega trükipositsiooni. Kerge platvorm muudab plaadi ümberlaadimise lihtsamaks, positsioneerimist täpsemaks ja korduvat trükkimist ilma kõrvalekaldeta.

l Ricohi otsik on valmistatud kõikidest terasest düüsidest, mida ei ole kerge korrodeerida, ei ole kerge ühendada, puhastusdüüse, kolvipuhastust, kui automaatne puhastus, ei ole kerge kahjustada düüsi, düüsi ja kaablit. düüs on stabiilne ja kaablit ei ole lahti. Ricohi düüside trükkimine võib jagada ühekordseks ja kahekordseks tindiprinteriks, tindikontroll on väga hea, muutuva ühekordse ja kahekordse reaga saab printida ka kiirust.

l Ricoh prindipea võtab kasutusele intelligentse X-suunalise ja Y-suunalise hüpata valge printimise, tuvastab automaatselt tühjad alad ja hüppab kiiresti, toetab paljunduskoopiate printimist ja piirkondlikku printimist ning hõlbustab väikeste piltide trükkimist ja suurte proovide printimist. Toetab taastamise printimist, mida kasutatakse printimise jätkamiseks, kui kasutaja peatab printimistöö või printimistöö, mis väljub printimise ajal tekkinud vea tõttu. Kahepoolse printimise saavutamiseks toetage peeglite printimise funktsiooni. Kahekordne nullpositsioon (kahepunktiline printimine), printer võib printida algusest või sabast. Pöördprintimine ja alternatiivne printimine ettepoole ja tagurpidi suundades suurendavad tootmistõhusust ja ei raiska vähe kasulikku materjali.

l Humaniseeritud disain, automaatne keskmise paksuse mõõtmine ja automaatne kõrge madalpinge juhtimissüsteem võtavad kasutusele täieliku suletud ahela juhtimisrežiimi, mis võib automaatselt kohanduda erinevate paksuskandjatega ja vältida inimeste väärkasutuse põhjustatud kahjustusi. Automaatse valgendamise printimisfunktsiooniga, mis võib märkimisväärselt parandada tootmise efektiivsust, saab see automaatselt tuvastada ja vältida tühja osa ekraanist. See võib seadistada kahe UV-lambi kiirgusvõimsuse ja pöörata mõlemas suunas printimisel automaatselt edasi-tagasi suunda, mis võib tõhusalt vähendada läbimõõdu sügavust ja sügavust. Tee, võimas düüsi kompenseerimisfunktsioon võib asendada defektse düüsi tindiprinteri töötava düüsidega, et tagada, et ekraan ei ilmu valge. Võimalik intelligentne ja kasutajasõbralik RIP-tarkvara on varustatud erinevate ekraanidega pärast kattumist. See hõlbustab suuresti rutiinset korrastustööd ja parandab oluliselt laevanduse tõhusust. Valikuline tarkvaraprogrammi printimise tehnoloogia lahendab splaissingu veaprobleemi ja splaissimisviga on väiksem kui 0,5 mm. Valikulist torujuhtme printimise režiimi saab kohandada tööstusliku online-põlvkonna jaoks ning sõiduki meedia kokkupõrke vältimise seade võib auto düüsi kaitsmiseks keskmisele küljele automaatselt peatuda. .

L stabiilne ja usaldusväärne, kogu digitaalsete trükiseadmete valik on kavandatud vastavalt 24 tunni * 7 päevale töörežiimi loomiseks, vali mitmesugused vastupidavad komponendid, mis vastavad tööstustoodangu nõuetele, eriti ainult tööstusliku kvaliteediga düüside kasutamine hoolikat kasutamist ja hooldust saab kasutada 3-5 aastat.