Mitmesugused põhjused lameda printeri krahhi jaoks

- Dec 29, 2018-

Tasapinnaline UV-printer on viimastel aastatel plahvatusohtlik. Peamine põhjus on see, et sellel on suur hulk tööstusharusid, nagu reklaamitööstus, rõivatööstus, kaunistustööstus, tööstusraamatutööstus jne. See eelis on muutunud ettevõtjate jaoks esimeseks valikuks. Kõigel on kaks külge. Oleme näinud selle eeliseid. Peaksime ka sobima oma väikesed puudused. Näiteks operatsiooni käigus, sest võõras operatsioon toob kaasa krahhi, on vaja rahuneda ja sellega rahulikult toime tulla. Probleem, järgmise põlvkonna digitaalsete trükiseadmete tootjad läbi aastate kogemuste ja jagavad teiega mitme masinaõnnetuse levinud põhjuseid.

22

1. Mehaaniline rike:

Juhtum 1: Düüsiseade on vigane; sellised vead põhjustavad rohkem õnnetusi. Tasapinnalise printeri düüsi mootoril on peamiselt kahte tüüpi voolud, nimelt vahelduvvoolu ja alalisvoolu. Nende hulgas on vahelduvvoolutüübil suhteliselt vähe tõrkeid, mis on sageli põhjustatud kulumisest tingitud pikaajalisest kasutamisest. Alalisvoolutüübil on palju ebaõnnestumisi ja see mitte ainult ei põhjusta kulumist, vaid põhjustab ka ootamatuid tõrkeid, mis on peavalu.

2. juhtum: tasapinnalise printeri düüsi liikumisraja on blokeeritud või alarõhul; see olukord ei ole uutes seadmetes vaevu ja võib tekkida veidi kauem kuluv seade. Kontrollimeetodiks on mootori rihma eemaldamine, pihustusauto mootorist eraldamine ja seejärel suruda auto käsitsi. Kui liikumine ei ole sujuv, tuleb rööbastee või liugur välja vahetada, sest vastupanu autole on suur, mis põhjustab elektromehaanilise rikke ja krahhi.

2. Häired

UV-tasapinnalise printeriga häirimise allikad hõlmavad väliseid ja lennu ajal tekkinud häireid. Siin on sisemiste häirete olukorra peamine analüüs: 1. juhtum: sädeme interferents: kui UV- tindiprinteris kasutatakse komponente, mida on kerge tekitada sädemeid, põhjustab see palju ettearvamatuid vigu.

2. juhtum: andmeedastuse häired: varjestuseta või halva varjestusfunktsiooniga andmesidekaablid on kergesti häiritavad ja põhjustavad ebastabiilset tööd. Seetõttu tuleks kasutada suurepärase jõudluse ja kõrge kvaliteediga andmesidekaableid. Eriti, kuigi optilisel kiul on suurepärased kuivamisvastased omadused, ei ole see. Sobib spordikeskkondadele, kus painutamine on sagedane.

3. Tarkvara süsteem

Lõpuks ja kõige tähtsam on see, et tarkvarasüsteem peab olema normaalne. Tarkvarasüsteem on uv tindiprinteri masina juhtiv aju. On mõeldav, et ajus on probleeme ja see võib veel normaalselt töötada.

Kokkuvõttes, kas tasapinnalise tindiprinteri ostmisel mõista kindlasti selle parameetreid ja jõudlust nii palju kui võimalik. Ärge unustage, et mitte olla odav, kuid see on parim osta originaalset masinat, vastasel juhul tekib see hilisema kasutamise ajal tõrgeteta. Või probleem, kui te ei leia müügijärgset, toob see kaasa suuri probleeme. Lisaks peaksite alati kasutama seadme masina kasutamist. Ebanormaalse olukorra korral peaksite kaotuse minimeerimiseks kohe võtma vastavaid vastumeetmeid.