Mitmed põhjused, mis mõjutavad UV-lugejaid

- Nov 06, 2018-

Esiteks, operatsioonioskused: UV-lameekraani printeri kasutamine on üks tegureid, mis otseselt mõjutavad trükiefekti, nii et operaator peab saama töö alustamiseks rohkem professionaalset koolitust, et kvaliteetseid tooteid trükkida.

UV-lameda printeri ostmisel on suur hulk tarbijaid, kes võivad paluda tootjatelt vastavaid tehnilise koolituse suuniseid ja masina hooldusmeetodeid. Teiseks, kattekihi töötlemine: Osa trükitud materjalist peab olema varustatud spetsiaalse kattekihiga, et materjali pinnale trükkida täiuslikumalt.

Kate on väga oluline, esimene peab olema ühtlane, ühtlane kate on ühtlaselt värvitud; teiseks, kattekihi valimiseks, mis ei ole segatud, jagatakse praegune kate käsitsi hõõrumisega katmiseks ja pihustamiseks. Kolmandaks, UV tint: UV Flat printer peab kasutama spetsiaalset UV-tinti, üldised tootjad toetavad müüki. UV-tindi kvaliteet mõjutab otseselt trükiefekti, kuna masina erinevad pihustid valivad erineva tindi. Tootja poolt soovitatud tindi ostmiseks või kasutamiseks on kõige parem leida tootja.

Kuna tegemist on tootjatega ja UV-tindi tootjad tegid erinevaid segusid, et omada sobivat düüside tinti. Neli, trükimaterjal: operaatori arusaam materjalist mõjutab ka trükkimise mõju. UV-tint ise reageerib trükimaterjaliga, tungib teatud protsendini, erinevate materjalide läbitungimissagedus ei ole sama, nii et operaatori teadmine trükimaterjalist mõjutab trükkimise lõplikku mõju. Üldine metall, klaas, keraamika, plangud need suure tihedusega materjalid; tinti on raske tungida; seetõttu on vaja teha koostööd kattega.