Eelistatud UV-printer

- Nov 06, 2018-

Esiteks on keskkonnatingimustega kooskõlas olev UV-printer, saastevaba trükkimine ja UV-printeri käivitamise esialgne maksumus madal, lihtne töö, võib kiiresti alustada tööd, kõige sobivam praegusele ettevõtlusringkonnale, lõplik UV-printerituru ruum , siseturul on palju vabu töökohti, paljud halvad äriettevõtted on muutunud UV-printeri värvitrüki tegemiseks.

UV-printer on tegelikult päris hea arendustööstus, kuid see ja teie tulevased jõupingutused on lahutamatud, ei ole hea tööstus mitte proovida, hinnanguliselt ei saa ka väga häid tulemusi.

UV-printer: see tähendab, et see on kuiv, enamik ei pea olema kaetud, kuid protsess ei ole piisav, haardumine on suhteliselt hea. Palju ei ole kerge langeda, kuid värvus võrreldes nõrkade lahustitega ei ole nõrga lahustiga, sest tint on kuiv, lühike aeg kuivada, kuid suudab täita enamiku tootmisnõuetest ja keskkonnakaitse on praegune peamine arengusuund. UV-printeri tööstusarengu suundumus on kindlasti tõusuteel, see on lai valik rakendusi, alates tavalisest graafikast ja tekstist, reklaami trükkimisest kuni pakendini, rõivaste, ehtedeni jne. Värvitrüki kasutamine on järk-järgult suurenemas, turg on must-valges lihtsas pakendis harva näha, plakatid ja nii edasi.

Sellise nõudluse kasv on suurendanud ka vajadust UV-printerite järele. UV-printer Paljude tööstusharude rakendamine, olenemata tööstusest, seni, kuni on võimalik kasutada UV-printereid, on hakanud kõrgekvaliteediliseks kaubanduslikuks kasutuseks, praegune ühine rakendustööstus on: Dekoratiivne klaasitööstus, kodumajapidamiste ehitusmaterjalide tööstus , reklaamitööstus, plaatide kaunistamise tööstus jne. Pärast isikupärastatud trükkimistoodete hind on tavaliste toodete hind 2 ~ 3 korda, üldine kasum on väga suur.

UV-printeriga seotud tehnoloogia on pidevalt uuendamas, ajakohastades, parimate investeeringute tegemiseks kõrgema tasemega kaunistamisse ja muudesse tööstusrakendustesse Nii et UV-printer on ettevõtjate esimene valik, kuid „kõik on raske alustada”, mis tahes tööstusharu on just alustanud puuduvad valmis kliendiressursid, kõik tuleb välja töötada ja koguda hilisemas etapis. Niikaua kui tahad kõvasti tööd teha, toob UV-printer teile ootamatuid tulemusi ja kasu!