UV-tasapinnaliste printerite puudused

- Feb 13, 2019-

See artikkel tutvustab peamiselt UV-tasapinnaliste printerite puudusi. Üksikasjad on järgmised:

Esiteks, rikke määr

Kuna UV-tasapinnaline printer on suure täpsusega instrument, tekitab see mis tahes häire selle kasutuskõlbmatuks või printimine ei saavuta soovitud tulemusi. Teisisõnu, sellel on suurem ebaõnnestumise tõenäosus.

Kuid palun kindel olla, et üldised UV-tasapinnalise printeri tootjad pakuvad: üheaastane garantii, eluaegne hooldus; hooldusmeetodid. Saate vähendada tõrkeotsingut, järgides lihtsalt lamedate UV-printeritehase poolt soovitatavaid samme.

Teiseks on ebaühtlane toode piiratud

Praegu saavad UV-printerid printida ainult lamedad materjalid ning selliseid tooteid nagu silindrilised ja kõverad ei saa printida.

Kolmandaks, masina kvaliteet

Mõned väikesed tootjad kasutavad Epsoni modifitseeritud lameekraaniga UV-printereid . Trükiklaasides, seintes ja teistes tööstusharudes ei ole UV-tindi kasutamine sobiv, kuid need ei avalda seadme müügi eeliseid ja puudusi.

Soovitatav on, et te näeksite efekti printimiseks tavalist UV-tasapinnalise printeri tehast. Aga palun ärge ostke ainult hinna järgi. Sa peaksid tegema igakülgse testimise printimiskiirusest, printimise täpsusest, kasutuseast ja stabiilsusest ning valima tõelise tugevusega tootja, et tagada lameda UV-printeri kvaliteet.

28-5