UV-printerite revolutsioon

- Dec 19, 2018-

Kui rääkida lamedast UV-printimisest, kas on lihtsam öelda, et te ei saa UV-printeriga printida?

See on ilmselt sobivam. Meie uue masina puhul on tõenäolisem leida vähe objekte, mida ei saa printida. Reklaamifirmade ja disainifirmade jaoks kujutab see uus masin uut turgu ning pakub uusi tooteid ja teenuseid.

17

Lame printimise põhjused .

 

UV-trükimasinad ei ole Colombia reklaami- või trükiteenuste ettevõtetele alati olnud lihtsad. Aga asjad on muutunud ja meie uus masin on palju taskukohasem, nüüd on meie klientidel võimalik printida mitmetele materjalidele. See muudab meie uue mudeli mitmekülgsemaks, pakkudes võimalust kiiresti realiseerida investeeringutasuvus ja saavutada lõpuks märkimisväärne kasu.

 

Esialgse hinna langusega on UV-trükkimine nüüdsest kättesaadavam kui kunagi varem.

Kasutajad säästavad aega, jõudu ja tegevuskulusid võrreldes traditsiooniliste meetoditega, mis nõuavad keerulisemat konfiguratsiooni ja toimimist.

Seda ei peeta enam "uudsuseks", mida ta kunagi oli ja ettevõtted näevad tohutut kasvupotentsiaali, mis võimaldab toota ainulaadseid kohandatud tooteid, eriti kui see on kombineeritud teiste jälgimis- ja lõikamisseadmete, nagu meie lasermasinate omadustega.

Kaubanduslik maailm areneb ja tänapäevased kliendid otsivad pidevalt uusi ja huvitavaid viise oma kaubamärkide reklaamimiseks, UV-printimine võimaldab teil seda nõudlust pakkuda.

Lameekraaniga printerid sobivad ideaalseks klientidele igasuguste kuvarite, stendide, POP-i ja unikaalsete omadustega kaubamärgiga toodete jaoks.