Tile Printer Uv Ink Kasutage ettevaatusabinõusid

- Feb 13, 2019-

Kõige olulisem plaatiprinterite tarvik on uv-tint , mis on keskkonnasõbralik ja saastevaba ning on tänapäeva trükis väga populaarne. Plaadi printeritel on ka uv-tindi kasutamisel mõned ettevaatusabinõud. Pange tähele, et plaatide seina printer ei kahjustuks. Räägime plaadiseina printeri kasutamise ettevaatusabinõudest.

1. Kasutage alati soovitatavaid tarvikuid (trükimaterjalid, tindid, tarvikud jne). Vastasel juhul võib prindikvaliteet olla halb või plaatide seina printer ei pruugi töötada.

2. Ärge kasutage aegunud tinti, vastasel juhul ei pruugi printer töötada.

3. Plaatiprinteri tindikassett tuleb paigutada kilekotti ja töödelda tööstusjäätmetena. Palun vaadake üle prügi tindipudelite kõrvaldamisega seotud õiguslikud nõuded.

4. Ärge pange tinti nahale või riietele. Kui see läheb, loputage see seebiveega.

5. Kontrollige korrapäraselt plaatiprinteri tindikassett, et vältida tindijääkide lekkimist. (Märkus: Tindikasseti tinti ei saa enam kasutada).

6. Tindipudelite paigaldamisel ja eemaldamisel tuleb plaatide printer katta kleepumisvastase paberiga, et vältida pritsitud tindi põrandale sattumist.

7. Hoidke tinti jahedas pimedas kohas. Ärge hoidke tinti kohas, kus on kõrge temperatuur või otsene päikesevalgus. Vastasel juhul võivad tindi omadused muutuda.

Kasutamine plaatide printerid, peab pöörama tähelepanu hooldus ja hooldus plaatide printerid, ja kõige tähtsam hooldus plaatide printerid on otsik, uv tint võib mõjutada ka otsik teatud määral, nii kasutamine plaatide printeritarvikud - uv tint Millal pöörata kindlasti tähelepanu mõnele detailile