T-särk PRINTER teeb t-särkidele

- Dec 18, 2018-


T-särk PRINTER teeb t-särkidele

Kas soovite printida oma t-särgid? Neile graafika on ilus ja isiklik, kuid kuidas seda teha? Nüüd me soovitan t-särk PRINTER, see on trükitud tekstiili või RÕIVAS otse. Me teame, et värvitelerites riided on väga halb, ja kui traditsioonilised meetodid on selline raiskamine aja ja hinna. Kasutades tehnoloogia töötlemine, riided printerid suudavad täielikult Prindi oma t-särgid, tuua inimesi üllatus ja liigub.

tshirt printing

Traditsiooniline t-särk trükitehnoloogiat töödeldud riided on täiesti õhukindel, pesemine vastupidavus on eriti kehv ja muster ei ole tavaliselt nähtav pärast 2 - 3 korda, pestud. Ülekanne paberi soojusülekande sobib ainult seoses; suure ala soojusülekande, tulemuseks kehv hingavus riided, pesu vastupanu on üsna halb. Nende traditsioonilise trükiprotsessi läbima edastusprotsessi, ja muster mõju on raske tagada, kuid keset tekkinud jäätmetest on ka väga keskkonnasõbralik. T-särk PRINTER on Viimane värviline digitaalne värv trükkimisvahenditega. See saab printida ainult paberi piiri, murdes traditsioonilisi trükkimisvahenditega. Saate printida otse muster t-särgid, rõivad ja muud paelad ja trükib high-kaitse poolt tume riie valge tint. Tõsi värvi mõju pilt on mitte ainult kiire, vaid ka tõhus. See printida vajalik arv osade lihtne kasutada ja toetab täisvärvides ja Kvaliteetprintimine. Keskkonnasõbralikud vee baasil pigment-tinti kasutada toimimise toodab ka pehme ja elegantne Värvitoon.

cheap_a2_dtg_t_shirt_printer_with_high_resolution_for_sale

T-särk PRINTER on nüüd riided kastiga printer, mis on väikseim ja kõige täpsem eririietus digitaalse printeri digitaalne masin trükitööstuses. See murrab läbi kitsaskoht digitaaltrüki tehnoloogia, ja mõistab trükkimine, ole plaadi tegemine, täisvärvides pilti samal ajal tõeline ja asendamine on traditsiooniline masin.