UV kastiga printeritootjad

- Feb 26, 2019-

Tehnoloogia arengu viimastel aastatel, praeguse tootjadUV avatava printeridon plahvatav, ja turg on kaootiline. Mis liiki uv kastiga printeritootjad on paremad?

Esiteks printimise kiirus on kiire

Ettevõtte kõrgekvaliteedilist uv printer kasutab Jaapani Seiko originaal kõik terasest tööstuslikust pihustid, mis on maailmatasemel seoses täpsuse, stabiilsuse, kiiruse ja pikaealisus. Uv litograafia kiirust mõjutavad peamiselt printimise laius ja seadme sisemine tugevus. Tegeliku spray maal YD-F3216R5 on: 3200 x 1600mm, resolutsioon kuni 600 x 2400 dpi, uus 2-8 halli taseme Ricoh tööstusliku pihustid, kuni 4Pass, 38 m 2/tunnis.

Teiseks printida abi mõju

Kuidas korterUV printersaavutada reljeeftrükk? Peamiselt läbi ning valge tint mitmekihilisuse, ja mis hõlmab värvitint pealmise, see printida pildi reljeefse efekti, tunda auklik kui käega puudutada. Eelised: Ühekordne moodustavad, kuiv ja Keemiline, on tasakaalustamata tavapärase tootmise tehnoloogia.

Kolmas, roheline ja keskkonnasõbralik, muster on realistlik

Seadme kogu protsessi kontrollib arvuti, inkjet nõudlus, ja võtab vastu roheline keskkonnakaitse, mittetoksilineUV tint, ei müra ja no vesi ja trükkimine kulu on ka väga väike, ainult 7 jüaani m2 kohta. Tint on tugev nakkumine, kasulik teada muster, rikas ja selge ja kunagi kaob.

Hind ei ole ainus tasu kõrgekvaliteedilistUV printerid, ja väärtus määrab hinna. Enamik agendid või edasimüüjad on kogu seadmete tootmise töökoda, seega on soovitatav minna väljale ja seejärel valige korter uv printer hea stabiilsuse, kõrge täpsuse ja kõrge kasuteguriga.