Uv Flatbed Printeri otsiku kuumutamine ei soojenda lahendust

- Dec 27, 2018-

Uv-plaadiga printeri düüsi kuumutamine ei kuumene, mis mõjutab otseselt uv-tindi normaalset tindi tühjenemist, mille tulemusena tekib trükiprotsessi ajal tindi purunemine. Eriti talvel madalal temperatuuril on uv tindi voolavus tunduvalt väiksem kui suvel. Sel ajal ei pea mitte ainult soojendama seadme pihustit ja UV-tinti, vaid ka välist töökeskkond vajab sobivat temperatuuri. Sobib uv-plaadiprinteritele , ümbritseva õhu temperatuur on 20 ° C kuni 30 ° C ja niiskus on vahemikus 30% kuni 60%. Düüsi kuumenemise põhjuseks on viis põhjust. Lahendus on samuti väga lihtne.     

111

1. Küte lehtede vananemine

See on normaalne nähtus, uv-plaat-printeri düüside kuumutusleht töötab pikka aega, tavaliselt pärast 6-kuulist vananemist, asendage uus kuumutusleht.

2. Masinat ei lähtestata

Lähtestage uv tasapinnaline printer ja avage see uuesti nii, et kütteseade soojeneks

3. Nõrk kuumutuskontakt

Kontrollige, kas küttekeha ja düüsijuhtme vaheline kontakt on lahti või katki. Kui see on uuesti ühendatud, taastub see normaalseks.

4. Kütteseadme pinge on liiga madal

Avage uv tasapinnalise printeri toiteploki kaas ja vaadake, kas pinge on liiga madal. Kui see on liiga madal, kontrollige, kas regulaator on normaalne.

5. Soojendatud lehel on nõrk soojusjuhtivus

Kas küttekeha ja uv tasapinnalise printeripea vaheline kruvi on lahti lastud, mille tulemuseks on suur vahe või võõrkehad soojusjuhtivas osas jne, puhastatud õigeaegselt ja pingutatakse kokku

Tuleb märkida, et kui talvine ilm on külm, enne kui uv-plaaditootja hakkab printima hakkama, tuleb seda kuumutada pärast seda, kui peamised osad, näiteks uv tint ja düüs on kuumutatud. Kui tegemist on vana seadmega, siis puudub küttesüsteem või sisseehitatud tsirkulatsiooniküte. Süsteemi jaoks saate soojendamiseks osta välise väikese päikese. Pärast avamist hoidke see umbes 20 cm kaugusel otsikust.