UV-tasapinnaliste printerite rakendusalad ja turuperspektiiv

- Dec 13, 2018-

Millised on UV-tasapinnaliste printerite rakendusalad ja milline on turu väljavaade?

Milline on UV-tasapinnaliste printerite väljavaade? Paljud sõbrad, kes on valmis masinaid ostma, on selle probleemi pärast väga mures. Tegelikult, kui UV-tasapinnalise printeri turu väljavaade ei ole piisavalt selge, siis enamik neist ei ole piisav, et mõista UV-tasapinnalise printeri rakendusala . Kuigi UV-tasapinnalise printeri arendamine on olnud enam kui kümme aastat vana, ei ole tööstusmasinate tegelik rakendamine pikk ja see on vaid lühike viie aasta pikkune periood. Paljud tööstusharud ei ole kaasatud. Enamik inimesi ei tea ikka veel UV-paneele. Printerid on vaid suhteliselt laia valikut rakendusi üldisemas tööstuses.

Turu vaatenurgast on UV-tasapinnaliste printerite väljavaade:

1. Reklaamitööstuse rakendamine võib olla veidi tuttavam. Reklaamitööstus kuulub ise graafilise ja kiire trükitööstuse hulka. See tunneb ära vaid palju rakendusi ja rakendusi. Tööstuslike masinate varasem tööstusvaldkond on ka reklaamitööstus. Paljud traditsioonilise reklaamitööstuse tooted nõuavad mitmeid protsesse, nagu filmimine, värvimine, lamineerimine jne. Peale selle saab enamiku UV-tasapinnalise printeri protsessidest otseselt salvestada, mida saab täiendada toote trükkimisega.

2 on väga hästi tunnustatud ka kodutööstuse rakendamist, eriti UV-tasapinnaliste printerite kasutamist plaatide seinale , kunstiklaasile, integreeritud seinapaneeli printimisele. Need eelmised kodutarbed on väga levinud ja neil puudub isiksus. Alates UV-lameekraaniga printerite kasutamisest saate printida mitmesuguseid märke, maastikke, karikatuure ja kohandatud mustreid. Samal ajal saate printida ka praeguse reljeefse kihi efekti. See on turul väga populaarne ja lisandväärtus on vähemalt 5 korda suurem. UV-rakendus, mida printer on kodus paigaldanud, on muutunud kasumlikuks tööstuseks, nii et koduarendusega sõbrad ostavad palju UV-tasapinnalisi printereid ja teadmised on laienenud ja laiemad.

 

Klõpsake [ Video ], et tutvuda UV-printeri rakenduse kõigi aspektidega plaatide seinale .

3, isiksuse DIY lühiajalise kasum tööstus on ka väga hull, nagu mobiiltelefoni shell värvitrüki, mobiilne võimsus kest värvi trükkimine , madu siidist värvitrüki . Võib lihtsalt arvutada, et mobiiltelefoni korpuse trükkimise maksumus on umbes 1 juuksed, kasum töötlemise kohta on 2–3 jüaani, printimine tunnis 500 kuni 1000 ja tootmine 8 tundi päevas. On mõeldav, et ühe päeva kasum on väga suur. of. Seetõttu need tööstusharud hõivavad turgu väga kiiresti, eriti Shenzhen, Guangzhou ja muudes kohtades.

 

Klõpsake [ Mobile Shell UV Printer Effect, Customer Case, Print Video ], et saada teavet UV-printeri täieliku kasutamise kohta telefonikarbis .

 

UV-tasapinnaliste printerite rakendussektor on väga palju ja veel on palju, mis pole veel sisestatud. Populaarselt öeldes, niikaua kui lamedate materjalide tooteid saab trükkida või kui mustrit on vaja, võib seda kasutada UV-printerile. Samal ajal on UV-printerite eelised väga paljud, lihtsad toimingud, väike jalajälg, keeruline protsess, väga madal hind, kõrge lisandväärtus, piiranguteta, isegi üks võimalik trükkida, efekt Kõik on täiesti keskkonnasõbralik .

 

UV-tasapinnaline printer sobib ka paljudele inimestele. Ettevõtte üksus, tellimuse töötlemine ja tootmine ning individuaalne ettevõtlus on kõik võimalikud. UV-tasapinnaliste printerite turuväljavaade on ere. Universaalse printimise maksumus on väiksem kui 1USD ruutmeetri kohta. Üldiselt on töötlemistasu peaaegu 13USD. UV-tasapinnaline printer on vältimatu arengusuund, kuid see on kõigest üks punkt, millest üks on hiljem. Esiteks, esimest korda, varakult raha ostmiseks.