UV tasapinnalised printerid prinditakse metallmaterjalidele

- Dec 20, 2018-

Selle probleemi lahendamiseks vastab EMÜ uv printer teile kindlasti: Jah! UV-tasapinnalist printerit nimetatakse ka universaalseks lamedaks printeriks. See võib trükkida värvilisi mustreid mis tahes metallitasandil, korvata metalltoodete värvi puudumise, aidata metalltoodetel vabaneda traditsioonilistest monotoonsetest värvidest, realiseerida metalltoodete personaliseerimist ja suurendada atraktiivsust. Võimsus, kultuurisündmused ja värvide esitamise võimsus on klientidele atraktiivsemad, soodustavad metallitoodete kiiret arengut ja suurendavad nende müüki.

45

Kuna uv printeritööstus on uus tööstusharu, on hind üldiselt kõrge, erinevate tootjate hinnad ja erinevad masina mudelid ei ole ühesugused, kümneid tuhandeid, seal on ka kümneid, sadu tuhandeid ja turg on kaootiline Tootjad ja müügifirmad on arvukad, on lihtne Olge petetud, nii et olge ostmisel ettevaatlik. Selleks, et võita kliente, moonutavad mõned tootjad fakte, panevad kliendid pimestama, ei suuda tuvastada autentsust, meelitada kliente madalate hindadega ja oodata, kuni kliendid ostavad ja kasutavad, et leida need petta. ja energiakadu klientidele. Nii et veenduge, et valida ostu tegemiseks aus ja usaldusväärne tootja.

56

Samuti on palju kliente, kes seda ostavad, kui nad seda vaatavad, ja vaatavad seda ligikaudu. Ma arvan, et konfiguratsioon on sarnane ja kvaliteet peab olema sama. Tegelikult on see vale. Head tooted peegelduvad sageli detailides. Ostes veenduge, et mõistate, kas iga oluline tarvik võib testida. Mõned kliendid loksutasid universaalsete printerite hinda, hind on esimene, kvaliteet on sama, lihtsalt ei arvesta, millist universaalset printerit kõige paremini sobib ja mis ei arvesta masina ja tootja kulusid . Müügijärgne teenindus, kuid hinna tõttu loobus usaldusväärse ettevõtte teenusest ja toodetest.