UV printerid ei Tindi muutmine

- Dec 28, 2018-

Kui turg konkurents muutub rohkem äge, kuidas tuleksUV printertindi tehnoloogia parandada oma konkurentsivõimet? Kõige tõhusam viis konkurentsivõime suurendamiseks tuleb vähendada trükiUV printeridja tõsta teadlikkust keskkonnakaitse foto aevastamine tehnoloogia.

28-2

Kõige tõhusam viis vähendada trükiUV printeridon hakata tindi säästmise. Kuidas saate salvestada tinti ja vähendada kulusid? Soovitused, loodan olla kasulik kõigile.

1. kasutada ühilduva tinti, nii et tinti võib kasutada kaks korda.

2. Kui ontintkasutamata kuni väljalülitamiseks muutke tint.

3. Valige sobiva prindikandja tindi tarbimist vähendada.

4. Ärge visake kasutamata kuni vahetamisel tindi tint.

Säästa tint on samuti oluline samm keskkonnakaitse. Tint on üks tõsisemaid media reostuseUV printer inkjet seadmed. Aasta jooksul, riik on tugevdanud oma keskkonnakaitsemeetmetest ja UV printerid peab ellujäämiseks tööstuses. Tuleb tugevdada keskkonna kaitset. Siiski viimastel aastatel, uue tehnoloogiaUV printeridon ka väga keskkonnasõbralik. Näiteks uusima tehnoloogia piesoelektrilisedUV printerid, selle keskkonna saastumine on suhteliselt väike. Aga sellest ei piisa. On vaja järjepidevalt pakkuda uusi tehnoloogiaid ja uusi tehnoloogiaid, mis võimaldaksid paremini keskkonnakaitse võib toetada turul.

Selleks, et toetada turul,UV printer tehnoloogiatuleb alustada keskkonnakaitse ja kulude kokkuhoid.