Uv Printerid võivad printida laia valikut materjale

- Dec 18, 2018-

Uv printerid saavad printida laia valikut materjale, katta laia valikut tööstusharusid ja madalaid trükikulusid (5 jüaani ruut), kiiret (40 ruutmeetrit tunnis), suurt täpsust (1440x1440dpi), selle välimust on laialdaselt tunnustatud klientidele. Kuid mõned kliendid küsivad ka meile, milline on uv-printerite trükkimise protsess. Kas seda on lihtne kasutada? Järgmised professionaalsed trükiseadmete tootjad Anderson, kes on selles valdkonnas 20 aastat tegelenud, on siin uv printeri printimise tutvustamiseks. samm:

17

1. Puhastage prinditud materjali pind ja ärge määrduge. Spetsiifiline meetod on materjali pinna puhastamine puhta kiuvaba lapiga. Kui sa seda pühkid, tõmmake see alla ja ärge pühkige seda edasi-tagasi. See võib materjali pinda kriimustada.

2. Pihustage materjali pinnale kattekiht. Kuna materjali pind on väga sile, pühitakse tint pinnal pinnale, mistõttu on vaja pinnale pinnakatet pihustada, et suurendada tindi kleepumist ja muuta pilt täielikuks ja selgeks. Pihustuskate on tehniline tegevus. Kui seda ei pihustata, on mõned kohad paksud ja mõned kohad on õhukesed, on selgelt näha, et pildiga on probleeme. Praegu on turul kahte liiki katteid, millest üks on see, et katte ja kõvendi suhe on 1: 1 ja teine on 1: 3.

3. Alustage printimistööd. Enne töö alustamist kontrollige kindlasti, kas UV-printer on normaalne. Oluline on kontrollida düüsi olekut, et tagada selle normaalne töötamine. Trükikeskkonna temperatuur on hästi reguleeritud umbes 23 ° C juures. Kui printimine on lõppenud, kontrollige, kas on mingeid tingimusi, nagu joonistus ja valged servad.

4, küpsetatakse või kuivatatakse. Küpsetamise kontroll on pool tundi ja temperatuuri reguleeritakse umbes 120 ° C juures, et vältida tindi värvimuutust ja mõjutada trükiefekti. Kuivatamine võtab aega umbes 1-2 tundi.