UV trükkimine sisekujunduse protsessis ja eelised

- Dec 06, 2018-

Majanduse kiire arengu ja rahva kvaliteedi üldise paranemise tõttu on Hiina jõudnud konkurentsiolukorda, kus puudub „isiksus, mitte ellujäämine”. Paljudel traditsioonilistel tööstusharudel on kohandatud turgudel tugev mõju, nagu ka kodutööstus. Kodu parandamine on suhteliselt lai mõiste ja sellega on seotud palju tooteid. Sisekujunduse vaatenurgast analüüsime UV-trüki eeliseid selles tööstusharus.

Metal Prints, Photographs Printed on Aluminum

Plaatide sein

Hiina on suur keraamiline riik. Keraamika tootmine on pikk ajalugu. Kui tegemist on keraamikaga, siis saame rääkida seinaplaatide ja põrandaplaatide laialdasest kasutamisest renoveerimistööstuses. Kuna turg muutub, eritellimusel valmistatud plaatide müür vähendab järk-järgult traditsioonilist seinatööstust ning sellele on aidanud kaasa UV-trükkimine.

UV-printimise eelised plaatide seintele:

1. Rikas ja piiramatu mustri trükkimine, super tugev kolmemõõtmeline efekt.

2. Lihtne töö, väga madal tööjõukulude investeering, üks inimene võib tegutseda.

3.l tasapinnalise printeri printimise efekt ei ole halvem kui teiste protsesside tuntud brändi taustaseina efekt

4. Nr kogus nõue, saab printida, DIY teeb mida iganes sa tahad

5. Madala hinnaga UV-plaatide taustasein on muutunud püüdluseks.

Lakke tööstus

Lagi tootmisharu arendamine edeneb ka hüppeliselt. Traditsioonilistest materjalidest, nagu varane kipsplaat ja kaltsiumsilikaatplaat, tänapäeva alumiiniumisulamikatted ja integreeritud laed, on tugev konkurents turul toonud uusi ärivõimalusi UV-printimiseks.

Pehme kile lagi

See asutati Šveitsis 19. sajandil ja tutvustati Hiinasse 1995. aastal. See on sisekujundusmaterjal, mida on viimastel aastatel laialdaselt kasutatud. Pehme kile tuleb mõõta põllul ja seejärel lõpetada tehases. Pehme kile suurus on vahemikus -15 ° C kuni 45 ° C. Valguse läbilaskva kile ülemmäära saab kombineerida erinevate valgustussüsteemidega (nagu neoon, fluorestseeruv, LED-tuled), et luua unistav, varjuline interjöörvalgustuse efekt

Parkettpõrand

Parkettpõrandad ühendatakse erinevate värvide ja puuliikide spoonidega, mis on valmistatud puidust või konkreetsetest või abstraktsetest mustritest. See toode on muutunud puidust põrandakatete turu peavooluks oma dekoratiivse tähenduse tõttu. Värviliste ja värviliste värvidega, viimistletud ja stiilse disainiga on ta vaikselt muutnud mulje, et põrand on kunagi lahkunud. Nende isiksusmustrite kohandamine sõltub ka digitaalse trükitehnoloogia uuenduslikkusest, mistõttu on eelistanud ka UV-trükkimise rakendamist põrandale.

Klaasist lükanduks

Klaasist liuguksed on üldiselt kasutusel õpingutes, elutoas, magamistoas, garderoobis ja muudes kohtades.

Klaasist uv-printerite eelised:

1. Printige pildid mis tahes klaasimaterjalile. Näiteks: läbipaistev klaas, mattklaas, kristall, klaaspudelid, klaas jne.

2, ei vaja plaatide valmistamist, trükkimist kiirelt ja odavalt, mis on saadaval erinevate väljundprogrammidega.

3, otsene arvutivärvimine, lisakuludeta.

4, üks samm lõpule viia, see on valmis printimiseks valmis valmistoodangu kiireks tootmiseks.

5 võib suure hulga üheprindiga printimise sobitada trafarettide printimisega, säästes aega ja vaeva.

6, täisvärviline pilt, kui lõpetatud, saavutab progressiivne värv täielikult foto kvaliteedi mõju.

7, saab kiiresti kapten, teha kvaliteet, ei kutseoskusi.

8, individuaalne väljundmassi tootmine

9, mis on otseselt ühendatud arvutiga, toote tõestamiseks, kui arvutiprojekti (pilte, fotosid) saab otse mis tahes materjalist väljendada, suur hulk värve on edukalt trükitud, masstootmine võib printida objekte vastavalt trükitud ala, saab printida korraga, lihtne kasutada, mugav ja kiire.