UV printimine nahast printimine

- Dec 25, 2018-

UV printimine nahast printimine

 

Nahk on väga väärtuslik materjal. Paljud high-end moe- ja teenetemärgi toodete valmistamisel kasutatud, nahk muutub väärtuslikumad kui saate isikupärastada seda logod, mustrid, kunsti ja teksti.

UV printiminetehnoloogia väärtpaberid uuenduslike tint nahast ise, selle loomulik tekstuur ja vastupidavus. Graafika ei crack või apelsinikoor, võimaldades teil eksperimenteerida graafika, tekst, logod ja palju muud pakkuda tulus kohandamise teenust selles juba luksuslik välja.


皮革打印1

SelleUV printimineon rohkem vastupidavad tooted nagu telefoni puhul, ei ole nii oluline teha pärast iga kiht.Digitaalne UV printiminemasin võimaldab printida parima kvaliteediga & kemikaalikindlad pildi värvi alusel nahatooted. Sest odav kohandatud väike kogus trükkimine, UV printer muutub rohkem tuntud enamikus äri tehased.


打印2

Et edukalt printida nahast, tindimärkmed peab saama osa väga kangast ja tekstuur nahk ise.  KoosEMÜ PRINDI UV kastiga tehnoloogia, mis on täpselt, midaUV tintteeb saadetavad nahast materjali sidumiseks ning võttes oma unikaalse tekstuuri ja vormi.