UV-printimine MDF-plaadile

- Dec 21, 2018-

Keskmise tihedusega puitkiudplaati (abbr. MDF plaat) kasutatakse laialdaselt mööblitootmises, ehituses ja sisekujunduses. EEC PRINT UV lameekraaniga printeriga saate printida MDF-plaadile, et rahuldada kohandatud mööbli ja isikupärastatud sisekujunduse vajadusi. Vastavalt tegelikele vajadustele on digitaalne printimine ühel või mõlemal küljel standardvärvi ja kvaliteetsete trükitud piltidega lubatud.

750x450cm

UV-tasapinnalise trükimasina puhul võib MDF-is olla elu ja loodusliku puidu teraefekt suurepäraselt esindatud, mis on lihtne lahendus populaarsete põrandaplaatide, seinapaneelide, vaheseinte, töölaudade jne valmistamiseks. Trükitud mustrid on tugevad ja püsivad.


Pakutavad digitaalsed UV-printimislahendused võimaldavad printida MDF-ile, mille suurus on 1600 mm × 1000 mm, 900 mm × 1200 mm või 600 mm × 900 mm ja paksus alla 140 mm, pakkudes Teile suuremat MDF-trükitegevuse valikut.

34

Lisaks digitaalse trükkimise pakkumisele MDF-plaadile on meie plekktrüki lahendused ideaalsed ka vineerile, täispuidule, spoonile. Kohaldatakse ka muid materjale, nagu klaas, metall, nahk. Meie lameekraaniga UV-printer tagab stabiilse tööparameetri ja suurepärased trükitulemused tööstuslike tindiprinterite prindipeadega, standardvärviga ja kõrge eraldusvõimega. Suure väljundvõimsusega saab meie MDF trükimasinaid kasutada tehastes ja väikestes töötubades.