UV-trükitehnoloogia EMÜ UV-PRINTER

- Dec 17, 2018-

UV- UV-PRINTER-i UV-trükitehnoloogia võimaldab teil pilte peaaegu igale valmistamata kandjale kasutada. Pealegi ei sõltu ühe toote trükkimise kulud prindijärgsusest. See võimaldab kasutada väikesemahulise reklaami ja suveniiride tootmist. Selliste UV-printerite üks populaarsemaid rakendusi on trükkimine päevikutele. Klientidega suhtlemine LEFide kasutamise kohta konkreetses suunas, kaks kõige sagedamini esitatavat küsimust, mida me saime, vähenevad selle põhjal, kas trükk jääb selle päeviku alla ja millised on trükkimise kulud.

Mõlema küsimuse üksikasjalikuks selgitamiseks otsustasime teste teha. Selleks võtsime turule peaaegu kõik saadaval olevate kaanetüüpidega päevikud ja üritasime printida erinevat tüüpi faile, jälgides samas trükkimise kulusid ja kulusid.

UV-printeri testtrüki päevikud Seega on meil päevikud, millel on järgmised kaaned:

UV Printing Applications - Plastic, Wood, Metal, Acrylic, Bottle, Leather

Kõik need materjalid võimaldavad otseprintimist ilma krundita. Muide, ma kuidagi leidsin päevakorra alumiiniumkattega (täpsemalt komposiitkattega), nii et sellele oleks vaja trükkida krunt. Kuid kahjuks ei õnnestunud sellist testi leida. Aga alumiiniumist printimise kohta saate lugeda meie kodulehelt siin ja siin.


Kunstlik krokodillnahk avaldab päevikut

Reeglina ei põhjusta kunstlikule nahale trükkimine probleeme, kuid mis juhtub, kui te võtate naha piisavalt sügavate vagudega? Seetõttu võtsime esimese katse jaoks päeviku, millel oli kunstlik krokodill nahk. Meil ei olnud probleeme printimise rakendamisega või vastupanuga.