Mis on A3 suurus t-särk Printer toodetud EMÜ Prindi eelised

- Dec 17, 2018-

Mis on A3 suurus t-särk printer toodetud EMÜ Prindi eelised? T-särk printerid on olulisi eeliseid traditsiooniliste siidi trükkimine.

Siin räägime siidi puudused:

(1) traditsioonilised siidi trükkimine kulu on suhteliselt suur, trükkimine kulu on suhteliselt kallis ja värv on väga keeruline. Kui see on lõpetatud, ei saa muuta uuesti.

(2) traditsiooniline siidi trükkimine tootmisprotsess on suhteliselt tülikas, mis viib suhteliselt pikka tootmistsüklit.

(3) puhul on traditsiooniline siidi trükkimine, kulude plaat on suhteliselt kõrge ja ekraani printimine punkti ei ole võimalik kõrvaldada, saab kulusid vähendada ainult masstootmine.

(4) traditsiooniliste siidi on kõrgemad nõuded ettevõtjatele ja see nõuab rikas ja kogenud printimise tehnik seda kontrollida. Sõltuvust tootmisega on suhteliselt kõrge, nii, et see suurendab kulude teiselt, rääkimata mõistate.

(5) on veel mõned tülikas probleeme traditsioonilise siidi trükkimine, värvimine positsioneerimine on erapoolik ja valmis pilt on lihtsam välja kraapima ja saab proovida ainult lisada kaitsekilega. Lisakstuleb teha spetsiaalne materjal kangas. Flekso printimine.


Võrreldes traditsioonilise siidi trükkimine eespool nimetatud puudusi, meie firma t-särk printer on ilmne. Olgem tutvustada meie toodete eelised: Esiteks meie firma t-särk printer saab rakendada mis tahes materjalist. Kangad sobivad arvukates rakendustes, mis kaob vajadus spetsiaalse plaadid. Teiseks, t-särk printerid, pole plaadi tegemine on vajalik ja erinevate väljund tarkvara kasutamist, mis vähendab oluliselt trüki. Veelkord, t-särk printer on professionaalne värvi juhtimise võti, värvimine ja kinnitamist saab mugav igal ajal, igas kohas, ja printeri saate täpselt kontrollida summa inkjet gradient värv väljundi saavutamiseks. Lõpuks, t-särk printer on suhteliselt rohkem automatiseeritud, vabastab tuginemist kvalifitseeritud printerid, säästab tööjõudu ja materiaalseid vahendeid ja valmistoote on hingav ja mugav. Ühendades traditsioonilise siidi trükkimine eelised ja puudused eespool t-särk printerid, kergesti näha t-särk printerid selgeid eeliseid. Usun, et on kerge tootjad teada lühidalt.

tshirt printing