Millised on UV-tasapinnalise printeriga puidu printimise eelised?

- May 08, 2019-

Praegune värvitrüki maailmUV-lameprintermitte ainult ei lahenda ettevõtete homogeniseerimise tõsist piinlikkust, vaid lahendab ka energiasäästu ja keskkonnakaitse probleemi.

0010010 nbsp;

VärvitrükkUV-lameprinterei saa printida tavalisele puitplaadile ja MDF-plaadile ainult puidutera imiteerimist, vaid ka laki ja reljeefi efekti.UV-lameprinterprindib, prindib ja prindib värviliselt. See on kontaktivaba tindiprinter. Kuni prinditav objekt on tasane, saab see printida. UV-printeritel pole materjalidele praktiliselt mingeid piiranguid.

0010010 nbsp;

Universaalne printer saab printida puitlauale soovitud värvi ja mõned mustriefektid. Trükitud värv ei tuhmu ja nakkumine on üsna kindel. Praegu kasutavad mõned inimesed lakiefekti printimiseks värvitrükki UV-universaalset printerit. Säästke aega ja tööjõudu ning samal ajal on stiil ilus ja uudne ning hind hea.

0010010 nbsp;

UV-printeritega printimistooted on väga lihtsad, leidke prinditav muster, pange muster töötlemiseks arvutisse ja kontrollige printimist Hanseni printimistarkvara abil pärast printimise lõppu. Ka sellise masina puitlauale printimise hind on väga madal, umbes 5 RMB ruudu kohta. See on ajendanud töötlejaid, kes on juba UV-printereid kasutanud, kasutama kvaliteetseid mudeleid.

0010010 nbsp;

Samal ajal,UV-lameprinteridei saa trükkida mitte ainult puitu, vaid printida ka klaasi, keraamikat, käsitööd, mööblit, metallplaate, nahka, PVC-d jne, tuues häid uudiseid kõikidele elualadele, avades ainulaadse isikupärastatud turu dekoratsioonitööstuses. .