Millised on UV-tasapinnalise printeri parameetrite tähendused?

- Apr 16, 2019-

Kui me läheme tehasesse UV-tasapinnalise printeri ostmiseks ja kontrollimiseks, tutvustab tootja parameetrite informatsiooni, et selgitada selle toimivust. Kui olete kasutaja, kes on lihtsalt uv-printeriga ühendust võtnud ja ei pruugi mõista nende parameetrite spetsiifilist tähendust, muutes ostuprotsessi keeruliseks, siis milliseid parameetreid tuleks UV-tableti uustulnukana uurida? EEC print on täna. Lühike sissejuhatus:

 

1, UV-tasapinnalise printeri maksimaalne laius. UV-lameekraaniga printerid võivad printida mitmesuguseid materjale ja rakenduste tööstus on samuti väga lai. Maksimaalne laius, mida saab erinevat tüüpi seadmetega printida, on erinev. Ostmisel peame kõigepealt valima UV-tableti, mis vastab meie igapäevase töö vajadustele vastavalt meie trükivajadustele.

2, UV-tasapinnalise printeri otsik. Mis tahes tüüpi tindiprinterite puhul on prindipea mõju prindikvaliteedile tohutu. Enamik UV lameekraanide turul kasutatavatest düüsidest on Ricoh. Kasutatavaks tehnoloogiaks on piesoelektriline tindiprinter, ja tindi etteandmise meetod on pidev tindi etteandmine. Düüside tootjate tehnilise täiustamisega muutuvad ka kodumaised UV-tableti düüside mudelid.

3, UV-tasapinnalise printeri printimise resolutsioon. Prindi lahutusvõime on oluline parameeter lõpliku prindikvaliteedi mõõtmiseks, mida väljendatakse loomulikult dpi-des, seda suurem on väärtus, seda parem. Tavaliste tindiprinterite lameekraaniga printerite eraldusvõime on 600 × 1200dpi, 1200 × 1200 dpi, 2400 × 1200 dpi ja eraldusvõimet saab reguleerida vastavalt teie valitud printimisrežiimile.