Mida peate printima?

- May 13, 2020-

Üks olulisemaid tegureid, mille läbi mõelda, on teie tegelikud tootmiseesmärgid. Milliseid tooteid kavatsete trükkida? Kodu-cor? Sintra? Akrüül? Dibond? Taustavalgustusega sildid? Ostukoha kuvarid? Reklaamtooted? Teie poolt kasutatavad põhimikud dikteerivad lamekatte tüübi, mis annab teile parima kvaliteediga lõpptoote ja parima investeeringu väärtuse. Pidage otsingus silmas järgmisi funktsioone ja võimalusi:


Kas prindite stendid või pöidlakettad? Kui olete väiksema poole peal, kas soovite seda võimalust tulevikus laiendada? Trükivoodi suurus võib olla paljudele võimalikele trükiprojektidele lahenduseks.

Milliseid materjale te kasutate?

Ehkki tööstuslikud tindiprinterid saavad printida mitmesugustele materjalidele, võib graafika tegelik kvaliteet ohtu jääda.

Muidugi, olete võib-olla kulutanud parima dollari UV-lameprinteri jaoks, mis on selle tööstuse kõrgeima hinnanguga, kuid see ei tähenda midagi, kui peate printima filmidele ja see sobib ideaalselt jäiga plastiga printimiseks. Veenduge, et valitud printer sobib ideaalselt sihtotstarbeliseks kasutamiseks.

Kas vajate valget tinti?

Piiranguid sellele, millele saate printida, näib olematu, kui kasutate printerit, millel on valget tinti. Sellepärast, et valge tint aitab luua kvaliteetset graafikat jäikadel või elastsetel aluspindadel, näiteks akrüüllehtedel või taustvalgustusega filmidel, ning seda saab kasutada ka aluskihina mittevalgetele materjalidele printimiseks. Vajadusel on ideaalne valge värviga printimine koos värviga.

Mitte iga masin pole võimeline valge tindiga printima; seadmed peavad selle käsitsemiseks olema kavandatud strateegiliselt. Valge tint nõuab eraldumise vältimiseks segamist - mõelge vana värvipurki, mille pigmendid on settinud. Mõned masinad automatiseerivad selle protsessi, teised aga mitte ja mõned tegelevad sellega lihtsalt tindi puhastamisega, mis on veel üks arvestatav tegevuskulu.