Mis on kohapeal UV printimine

- Dec 10, 2018-

Mis on kohapeal UV printimine?

Õppida, kuidas seadistada failide Mask

Neile, kes otsivad suurendada oma visiitkaardi kujunduse iseloomulikud Vaata valida erinevaid eriala printimise meetodeid. Tänu oma mitmekülgsuse, mõju ja taskukohasus, värviline kohapeal UV visiitkaardid on üks populaarsemaid kaarte koos meie kohapeal UV postkaardid.


Mis on kohapeal UV?


Võite olla üllatunud teada kohapeal UV (nimetatakse ka kohapeal läige või kohapeal lakk) trükkimine ei ole tegelikult Trükitehnika üldse, et pigem kate meetod trükitud tooteid. Kuigi kohapeal UV võib tunduda futuristliku, see on suhteliselt lihtne. Kohapeal UV printimine "UV" osa hõlmab, kasutades UV-valguses kuivatamise asetatud trükitud materjal lakk.


Kuigi printerid saate lisada kulumiarvestusviisi valge paber või kaart laos, on kõige tõhusam suurendada toote sära, värvi kaitsta ja hoida niiskust ja kahju välja toote toodete värvi abil.


Ole volatiilsus, kohapeal UV printimine on tuntud keskkonnasõbralik. See tähendab, et vähe või üldse mitte lakk muutub gaasi, mis ei pääseks õhku.


Kui inimene puutub kokku oma visiitkaardi nad suhtlemine oma brändi. Õige mulje on kriitiline.


Erinevaid tehnikaid, printerid saab luua erinevaid tulemusi kohapeal UV printimine. Kohapeal UV printimine sobib raskemad papile, nii on kõige sagedamini kasutatav premium Visiitkaardid või trükitud flaierid.


Kohapeal UV printimine "spot" osa käsitleb võimet kohaldada seda tehnikat vaid osadesse lehe soovi; seda kasutatakse peamiselt Dekoratiivne efekt. Sest see võib süvendada seda kohaldatakse valdkondades värvi, kaalutakse selle majutusasutuse toote kavandamise etapis.


EMÜ, oleme loonud juhendaja, mis sõelub mask failide loomise protsess. Võite alati võtta ühendust mõne meie kliendi esindajad küsimusi või meie vaatamiseks.


Mask faili seadistamine juhendaja visiitkaarte jaSest lakitud laigud kohe kuiva peale UV valgus ravi, uskumatu täpsus on võimalik seda tehnikat. See avab erinevaid võimalusi sellist tüüpi printimist registrisse. Marketing maailmas, trükiste tõsta sel viisil parandada mass kaevata. Kui lisatakse Tähtsündmused, ületab visiitkaardi kergesti muude kaartide kvaliteedi ja täpsuse.


Rohkem teavet sealhulgas kohapeal UV, Loe meie artikkel arutada järgmisi küsimusi:


Mis on Mask?

Luua Mask oma kaetud projekti

Parimate tavade Mask failid

Vajad custom disain? Pakume kohandatud projekteerimisteenused visiitkaardid, voldikud, postkaardid ja täiendav trükised. Millel on õigus puudutada seda funktsiooni, visiitkaardid on pigem muljet adressaadid ja luua positiivse vastuse.