Mis on Uv printeri otsik?

- Apr 16, 2019-

Praegu on turul olevad uv printeri pihustid peamiselt Ricoh, Epson, Seiko, Konica ja Toshiba, kuid iga tootja välist propaganda on ise rääkiv ja ise müüdav. Loomulikult on see mõistetav. Kas teil on vaja usaldada oma tooteid? Siiski on tavaliste tarbijate ja sõprade jaoks, kes vajavad seadmeid ostma, võimatu öelda, milline neist on hea või mitte, ja seda ei ole võimalik leida. Tegelikult on professionaalsest vaatenurgast sõltumata kaubamärgi otsikust. Hea ja halva vahel pole vahet. Peamiselt sõltub teie masina kasutamisest: milline on trükimõõt, milline on trükitud materjal, kas tegemist on väikese tootmise või tööstusliku masstoodanguga, suure täpsusega või kiiruse nõuetega ja mis kõige tähtsam - hind? Need on kõik valdkonnad, mida ostja puhul tuleb arvestada. Niisiis, milliseid seadmeid osta sõltub sellest, kuidas sa vaatad. Mida? seatud. Bitt. Järgnevalt on toodud lühike sissejuhatus erinevate pihustite põhiparameetritest, hinnast ja kasutuseast, lootes viidata sõpradele, kes soovivad seadmeid osta.

 

Epson 5. põlvkonna düüs

Düüsi laius: 24.5mm Düüside avade arv: 8 rida

Avade arv: 1440 Düüsi struktuur: ABS plast

Drop size: 3,5PL fikseeritud tindipritsi kiirus: 3 ruut / tund

Trüki resolutsioon: 2440 * 1200 düüsi hind: 8000-1000 jüaani kuus

Need on Epsoni 5. põlvkonna düüside analüüs.

Epson pihustite peamised tindid on lahustipõhised veepõhised tindid. Kuid mõned tehased kasutavad nüüd Epson'i düüse uv-masinatel. Nagu nimigi ütleb, kasutab uv UV-kuivatamist. Uv-tint sisaldab siiski söövitavaid kemikaale ja kogu Epsoni otsikut. Struktuur on plastik, seega on lihtne kasutada UV-tinti, et põhjustada düüsi perforeerimine, nii et düüsi eluiga ei ole pikk, kui seda rakendatakse veepõhisele tindile.

 

Seiko otsik

Seiko düüsid on turul kõige tavalisemad mudelid, sealhulgas Seiko 1020.

Düüsi laius: 35,7 mm Drop size: 35PL

Düüside ridade arv: 1 rida Düüside avade arv: 1020

Drop size: 35PL fikseeritud tindipritsi kiirus: 15 ruut / tund

Trüki eraldusvõime: 360 * 360 düüsi struktuur: kogu terasstruktuur

Düüside pinge: 36v Süütesagedus: 18KHZ

Düüsi värvi sobitamine: (4 + 1) = 5 (6 + 1) = 7 düüsi hind: 8000-1000 jüaani / tk

Seiko otsik on Seiko Co., Ltd. poolt toodetud toode. Eesti nimi: SEIKO kuulub kogu terasest tööstusdisaini otsikule. Kuna Seiko keskendub peamiselt kiirusele ja ei pööra tähelepanu täpsusele, kasutatakse seda düüsi peamiselt mõnes suures reklaamimasinas. Düüsi jõudlus on suhteliselt stabiilne ja kasutusiga on tavaliselt umbes 3 aastat. See sobib kasutamiseks uv tindiga. Ainus viga on see, et pildi kvaliteet on karm. Kui te jätkate tootmist ja te ei soovi trükkimise täpsust, võite seda düüsi siiski kaaluda.

 

Konica on palju düüsi mudeleid, nagu KM: 512 KM: 256 KM: 1024 KM: 216D ja muud mudelid, kuid kõige levinum mudel turul uv flatbed printerid on KM: 512, analüüsime Dissect parameetrid selle otsik

Düüsi laius: 21.5 Tindipisarate suurus: 50PL

Düüside ridade arv: 1 rida Düüside avade arv: 512

Inkjetkiirus: 13 ruut / tunnis Pihustite struktuur: kogu terasstruktuur

Trüki resolutsioon: 360 * 120

Düüside pinge: 36v Süütesagedus: 20KHZ

Värv: (4 + 1) = 5 värvi (6 + 1) = 7 värvi

Pihusti hind: umbes 9000-12000 jüaani kuus

Nagu Konica pihustid, on Konica pihustid kiiremini orienteeritud kui täpsus. Kuid enamikku neist düüsidest kasutatakse tindiprinterites reklaamides, mida me nimetame suureks joadeks, sest nad ei vaja täpsust ja vajavad ainult kiirust. Siiski on väike arv tootjaid, kes kasutavad seda düüsi uv-tasapinnalise printeriga. Kui trükitud toode ei vaja täpsust, võib seda düüsi kaaluda.

 

TOSHIBA

Toshiba düüsi mudel on CE2. Anname teile lühikese selgituse.

Düüsi mudel: CE2 Düüsi laius: 53.7

Düüsi struktuur: ABS plastik Düüsi number: 318

Süütesagedus: 17.9KHZ Tilkade suurus: 42PL

Trükikiirus 15 ruutmeetrit tunnis Lahutusvõime: 300DPI

Sprinkleri värvi sobitamine: standard (4 + 2) = 6 värvi kõrge (6 + 2) = 8 värvi düüsi hind: 3000-5000 jüaani / kuu

Kuna see otsik ei tule pikka aega välja, kasutavad printerit harva kasutavad tootjad seda pihustit harva lameekraaniga printeritel, kuid kasutuses on ka väike arv tootjaid ning kogu hea ja halb aeg võtab kaua aega aeg lõpule viia. Paljud kliendid tunnevad nüüd, et see düüsi on kaldu pihustatud ja pihusti pihusti ei ole hea. Õõnsa mustri printimine või teksti printimine on lihtne.

 

Ricohi düüsid sisaldavad peamiselt Ricoh G5 G4 GH2200. Kuid nüüd on uv printerid peamiselt G5 düüsid, mida täiendab G4 GH2220.

Ricohi inglise nimi RICOH, Jaapanis toodetud Ricohi otsik on praegu kõige kuluefektiivsem trükipea trükitööstuses, trükikiirus, kõrge trükitäpsus, muutuv tindipiiskamise tehnoloogia halltoonide trükkimine muudab trükiprotsessi stabiilsemaks ja lihtsamaks.

Halltoonide trükkimine tähendab, et samas pihustis (pihustusava) on vajadusel võimalik eristada erineva suurusega (mahud, läbimõõdud) tilgad. Oma teostusvariandis, samas pihustusaukus, piesoelektrilise korpuse vibratsiooni reguleerimise teel, väljutatakse üksteisest paljudele väikestele tindipiiskadele üksteise järel lühikeses intervallis ja väikesed tindi tilgad on enne pihustist eraldamist mitu väikest. Tindipisarad lahustuvad suurte tindipiiskudena, mis muudab pildi kõrglahutusega suurepärase efekti.

Pihusti mudel: Ricoh G5 Pihusti laius: 64mm

Düüside vahe: 60um Düüside tegelik arv: 1280

Drop size: 7-35PL (muutuv) Süütesagedus: 60KHZ

Trükikiirus: 20 ruut / tund Elu: 5 aastat või nii

Värvi sobitamine: standard 2 + 1 = 3 kõrge, 3 + 1 = 4

Gen5 otsik Topeltjärjekorras tinditoru, peene tindipunkt, halltoonid. Täielikult suletud pihusti, veekindel, vananemisvastane, Ricoh Gen5 düüsil on sisseehitatud konstantse temperatuuri süsteem, trükkimispinge reguleeritakse temperatuuri juures stabiilsema printimise oleku jaoks. Düüsi trükkplaat on kõik metallist mähitud, mis võib tinti leotada ilma düüsi kahjustamata. Otsiku eluiga on pikk. Nüüd kasutab 80% tööstuse tootjatest uv printeriga seda düüsi. Kõige laialdasemalt kasutatav otsak printeris, kiiruse ja täpsusega.