Millised turud rakendavad UV-printimist?

- Dec 10, 2018-

UV-trükitehnoloogia edasise täiustamisega on UV-printerit kohandatud üha enamate materjalidega ning seda on üha enam kliente oma lihtsa kasutamise ja suurte eeliste tõttu tunnustatud. On veel mõned traditsioonilise tööstuse kliendid, kes ei saa aru, millised UV-printeri omadused on ja kui UV-printer on kohandatud nende äritegevusele.

 

1. Sisekujundus, poe kaunistus, õlimaal või fresko, dekoratiivmaal ja muud tööstusharud
Varem on enamik neist turgudest käsitsi valmistatud, madal tootmistõhusus ja suured kulud. Digitaalne tindiprinteri tehnoloogia ei nõudnud plaatide valmistamist. Valmistoode toodeti suure kiirusega. Fotokvaliteediga pilte saab välja visata ja värvid olid rikkad ja värvilised.

Canvas Printing

2. Kohandatud tööstus
Mobiiltelefonide, tulemasinate ja muude materjalide trükkimiseks ei ole traditsiooniline trükitehnoloogia mitte ainult kulukas, vaid ei muutu järk-järgult ega muutu üleminekuvärvideks. Nahamaterjali trükkimiseks kasutage termilist ülekandetehnoloogiat, pärast kuumutamist muutub see raskeks ja värv kipub muutuma. UV-trükitehnoloogia saab fotosid ja värve printida erksamate ja rikkamate.

Custom-printed-phone-Case

3. Reklaamitähiste kuvapaneeli tööstus
Platvormi tüüpi tindiprinterit, mis kasutab UV-kõvastuvat tinti, saab otse trükkida mis tahes materjalimärgile või tahvlile, nagu näiteks metall, peegeldav kile, PVC-leht, puidust bambusest leht, akrüülklaas, vahustatud leht, alumiinium-plastkile jne. traditsioonilisele praktikale: sõeltrükk või tindiprinteri kleepitud PP paberi materjalidele ja seejärel nende kleepimine, UV-seeria on veekindel ja UV-kindel, mis vähendab märgistustahvlite arvu, säästab tööjõudu ja vähendab kulusid ning laiendab kulusid toodete eluiga.

UV Application

4. Klaasitööstus
Inimeste esteetiliste vajadustega kasutatakse 3D-leevendusklaasi laialdaselt koduse seina, lükanduste vaheseintes, sissepääsukraanides jne. Klaasist muster on ergas, unikaalse kuju ja rikkalike värvidega.

glass printing picture

5. Plaatide seinatööstus
Plaatide sein on kõige populaarsem dekoratiivmaterjal viimase kahe aasta jooksul. Seda saab kasutada UV-trükitehnoloogia abil, et printida või skulptuerida lemmikmustreid erinevatele materjalidele, mida me igapäevaelus näeme. Lase igal tavalisel plaadil saada kunstiteoseks ja seejärel pannakse plaat siseseinale, et saada õrnaks plaatide seinaks.

glass printing