Mis on suur umbes UV Printer?

- Jan 02, 2019-

Lai formaat digitrükkion hajutama kõiki aspekte meie elu jooksul vaid 2 aastakümneid. Ja uus printimise kanalid avada kui lai formaat digitrükki sai turustada. Mitte ainult parandada kiirust ja printimise kvaliteeti vaid laiendanud otsene prindisuvandid. Traditsiooniline digitaaltrüki tehnoloogiaid nagu lahusti ja vee baasil valitses ja on täis erinevaid uusi printereid, suurema kiiruse ja rööbas tindid tingimusel mõistliku hinnaga vee baasil ja lahusti vastavalt printerid on suurepärane valiku kvaliteet ja hind isegi üle traditsioonilise ofsettrükk, eriti lühemad jookseb.

22

Siiskidigitaalne trükkimineon lai tehnoloogia. Digitaaltrükk on erinevaid meetodeid, kõik kasutavad digitaalset tehnoloogiat, kuid kelle erinevused kujundavad selle sihtrakenduste printimine. Kuigi mõned digitaaltehnoloogia ei jäänud, paljud valitses, paranenud ja täna. Tehnoloogiaid, mis venitatud digitaalse printimise võimaluste seas on kindlasti ravitav UV tehnoloogia.

UV ravitav printimineja konkreetseltUV avatava printeridlubatud otse trükkides uut tüüpi meedia esimest korda ja mitmekordistanud kohaldamise võimalusi. Aga mõistmaks potentsiaali UV, tuleb kõigepealt mõista kuidas see toimib, selle omadusi ja eeliseid.

UV-trükivärviderinevad muud tindid, kasutusel laiformaadis printimise peaaegu iga aspekti. Erinevus seisneb kasutatavate valmistamisel neid tindid, kuivatamismeetodit, funktsionaalsust ja prindipea tootja poole.

Enamik tindiprinteri trükivärvid koosnevad vedaja, tavaliselt vedelik ja värvaine, mis on sundinud läbi printhead ja peale substraadi düüsidest. Vedelik võiks olla kas vee või lahusti(d). Siiski ei UV tindid järgima neid piiranguid. UV tindid on tint ainuke mis koosnevad mitte vedel vedaja kuid monomeeride ja oligomeeridel, mis on kemikaalid, et ristiga ühendab keemilise reaktsiooni põhjustada värvaine kuiv õhukese substraadi pinnale jääda. Monomeeride ja oligomeeridel, vedelal kujul, muuta kuivale aluspinnale. Muundamise protsess kus tint tahkunud meedia pinnale on edaspidi kuivatamine, mitte nagu muud tüüpi tindi kuivatamiseks. Töötlemise on algatatud foto-algatajad on materjale, mida selle ise algatama kunagi kokku puutunud UV valgusallikas ahelreaktsiooni.

Kõvenemist on üks ning UV suurimaks eeliseks, kuna ei ole vaja oodata meedia Keemiline või aurustuda enne selle valtsitud või kaetud on vesi- või lahusti peab vastavalt tindid. Lisaks tint ei tungi meedia kuid loob meedia pinnale järgiva värvilised õhuke.

RevolutsioonUV printeridon võimalus printida peaaegu igat tüüpi materjali väga vähe täitmise probleemidega. Kuna UV ravib koheselt ja tungivad pinnale või nõuab kuivatamine või aurutamise, saab kasutada nii poorne ja mittepoorsest materjalist. Lahusti põhinev tindid on samas ruumikas katmata substraadid Kuna lahusti aurustatakse hiljem ja jätab pinna, vee baasil tinti värvaine tavaliselt kasutatakse kaetud materjalide kuna nad kipuvad tungi meedia. Neid piiranguid ei leita koos UV tindid.

Lisaks arendamineUV avatava printeridlubatud liiga jäikade pindade trükkides. Asemel jooksva meedia ja paremalt vasakule liigub prindipea flatbeds kasutusele prindipead, mis liiguvad nii telg, sealhulgas üles, kuigi meedia on pingul.

Täiendava eelise UV on tint, mis võimalikult ohutute kasutada isegi in-home rakendusi alates, kui tint on terveks on kiirgab pole ohtlike õhu saasteainete (juhuslik) mis on mürgine lahusti aurude tekitatava lahusti põhinev tindid.

UV printeridmitte ainult pakub alternatiivi lahustite ja vee baasil printerid, kuid ka avatud uued tööstuslikud rakendused, mis olid kunagi teinud digitaaltrüki ja on nüüd avatud rakendusi kui lahustiga printimist vastavalt tint on reguleeritud töötervishoiu ja tööohutuse küsimusi.