Mida petuskeemid on olemas UV printerid

- Nov 06, 2018-

Miks on seal UV printer pettus ja enne kui me teame kelmuse spetsiifikat, räägime tema arengut ja mis juhtub kelmuse?

Esiteks, me sageli kohtunik tundmatu mõelnud süsteemi, mis on olnud kokku võetud kogemuste, teadmiste, tunnetuse puudumine jne. See on enamik kasutajaid ei ole praktikud või kõrgemate kasutajad, natural seal kummaline seade on kognitiivset arusaamatusi.

Need väärarvamused eksitada ka kasutaja identifitseerimise, lihtne osta vilets, renoveeritud UV printer, vastu tingimustel.

Teine. väljasaatmise hea müntide alati halvem valuutade mõned ettevõtted peavad renoveeritud osad, madal standardsed lisaseadmed töö, vahetasid pihusti mudel, emaplaadi krüptimine ja muud suruma maksumust UV printerid rohkem kasumit saada.

Turg ise on ka suur hulk kasutajaid, kes vajavad odavad seadmed, vaid kaks ideed "tabanud ära", tulemuseks on, et 80% pettus on siin.

Kolmandaks, kogu tööstus ei ole standardiseeritud omamaise UV printer energeetika arengu aeg on liiga lühike, range on ka kümme aastat, lai punkti 15 aastat. Paljud kiidelda oma 15 aastat 20 aastat kogemust, näevad mitte liiga tõsine. Enamik neist tehti enne toodet, ja seejärel mitme selles äris juba kaua arvutamiseks.