Mida valite printimise telefoni juhtudel UV Printer

- Dec 29, 2018-

Viimastel aastatel on iteratiivne täiendamise iPhone'i kuulutuse vedanud laeva on edukalt maandus mandri ja pildistatud palju aju pulber, nii et uute toote vaikselt sündinud. Nõudlus mobiiltelefonide nii kiiresti kasvanud. Viia läbi mitmete mobiletelefoni juhtudelnäha kõikjal.

4

Algne asutaja ningmobiiltelefoni puhuloli salajane kahekesi. Nende algne eesmärk oli vältida mobiiltelefonid, nii neid kasutada metallist tähtede ja ripatsid inkrusteeritud ketid, kuid mobiiltelefoni esialgsel oli kallis ja Keskmine hind oli 1 300 jüaani. Maailmas, need tooted olid vähe tooteid turule, et nad olid paigutatud kerge luxury kaubana, kasutades kõrge kvaliteediga nahk, Villa ja muud kvaliteetsed materjalid ja kummist, plastist Servjätkamine, et destabiliseerida omane mulje tarbijad, kuid aja möödudes keskel-et-high-end mobiiltelefonide turul on tärganud ja kerge mobiiltelefoni tegemist ei ole kõigile tarbida. Niisiis, seal on igasuguseid mobiiltelefoni juhtudel turul, ei ole kallis, kuid need vastavad ettenähtud. Individualiseeritud erivajaduste põhjal, seega tuleneb olukorda, mis mobiiltelefonide turul kest on lühidalt esitada, palju ülemused hakkas osalema mobiiltelefoni shell tööstuses.

Nn häid hobuseid on hea sadulad, ja head tooted ka peab olema hea masinaid. Nüüd on mitut tüüpi mobiiltelefoni shell tindiprinterid turul:

1:Epson ja Toshiba pihustidkuuluvad varasema tüüpi masin. Trükkimine on hea, kuid otsik on lühike tsükkel ja vaja asendada sageli. Otsik kvaliteeti pole piisavalt stabiilsed.

2: Ricoh, Starlight, Konica otsik, on masin, printimise kiirus, suurepärane toime suhteliselt mainstream tüüp, kvaliteet on ka palju stabiilsuse, pihusti sobib korralikult 3-5 aastat

3: Kyocera otsik, high-end klassi on super kõrge eraldusvõime ja reproduktsiooni kujutisega, Kiire trükkimise kiirus ja sobib 24 tunni katkematu tootmise, täielikult vajaduste rahuldamiseks tööstustoodangu.

Tänapäeval on mobiiltelefoni ümbris, trükkimine kulu on madal, kuid tõttu kasutatavate eri seadmete protsess on erinev, printimise mõju on erinev ja hind turul on ka erinev. Mobiiltelefoni puhul individuaalsust ja hea printimise mõju on väga tulus. Kõige populaarsemad mobiiltelefon shell tindiprinteri turul on selle Kyoceraavatava tindiprinteri. Võrreldes traditsioonilistetindiprinteri, selle eeliseks on

1: üks print, plaadi tegemine, vajadus film, odav, ja väike partii tootmise vajadus

2: Vali materjal, kas see on raske meedia või pehme media saate printida, hea ühilduvus

3: mitut värvi printimine samal ajal nr vaja värvi registreerimise, täiuslik värvi üleminek, ülitäpne printimise, ei vea värvid, printimine mõju võib olla võrreldav pildid, trükitud tooted on rikas värvi, selge ja ilus

4: printimise kiirus on kiire, kuiv LED valgusallikas otse tahkestatud, üks samm on paigas, pole protsess on vaja keset ja puudub tülikas ja kohmakas protsess nagu küpsetamine.

5: mitte kunagi fade, kaabitakse, veekindel, päikesekaitsetoodete, kulumiskindel ja ei saa