Miks Eco Solvent Printer kasutab pigmendi tinti UV-kiirte vastu

- Dec 29, 2018-

Välismaal on maali fotoaparaadi või tindiprinteri poolt trükitud reklaam või pilt. Kuna see on pikka aega riputatud õues, on ilmastikutingimuste ja päikese tõttu kerge kaduda, mille tulemuseks on lühendatud eluiga. Kuidas muuta see pikema täpsusega pildi säilitamiseks on probleem, et iga fotoaparaadi kasutaja on väga mures. Õpetame teile paar trikki.

26-2

Kõigepealt püüdke riputada reklaam taga päikese asemel, eriti kui pilt on kinnitatud klaasi taha, kogunenud valgus ja soojus hävitavad pildi veelgi; teiseks on parem kasutada kvaliteetsemat välist meediat; kui need kaks tingimust on kombineeritud Väga hea, pilt võib olla tõenäoliselt teisele reklaamile salvestatud. Räägime tindist. Värvivärv on kõige sagedamini kasutatav tint. Ultraviolettkiirguse tõttu on see kergesti pragunenud ja tuhmunud. Fotoaparaadis kasutatav fotovärv on palju UV-kiirgusega, kuna pigmendi molekulid on ühendatud. Kristallvõre neelab ultraviolettkiirguse energiat ja hajutab värvi hävitava energia. Selle omaduse tõttu on Yankee tindil värvi hea vastupidavus, kuid see funktsioon muudab pildi tumedaks ja otsiku blokeerimiseks kergeks. Seega, kui foto masina kasutaja ostab pigmendi tinti, on kõige parem kasutada fotoaparaadi tootja soovitatud sobitamist.

Pigmendi tindil on madalam hõõrdumisaste kui värvivärvil, sest selle osakesed on raskemad. Pigmendi tindipunkte ei laiendata, nii et punktikõrgus on suur, tindipunktid on väikesed ja pilt on mudane. Praegune meetod on osade hõõrdumine lainepikkusele 1,5, et vähendada valgusdispersiooni ja fotode ühendamist.

Teine UV-kaitse meetod on lamineerimine / ülekatmine. Kemikaalid või UV-absorbendid filmil, mis pikendavad pildi eluiga mitu korda. Ultraviolettkiired kantakse filmi absorbendile enne pildi jõudmist ja soojus hajub. Ultraviolettkiirgus on ultraviolettkiirguse peegeldus. Seda peegeldusvastast ainet kasutatakse peamiselt kile vananemise vältimiseks. Kile ja liimi keemilise koostise nõuetekohane kombinatsioon ei ole kerge ülesanne. Erinevad kombinatsioonid kaitsevad erinevate UV-kiirguse lainepikkuste eest, erinevad lainepikkused hävitavad erinevaid tindi värve ja te ei saa kasutada liiga palju UV-absorbenti . Ja peegeldi, sest see muudab puuritud fotoaparaadi liiga pimedaks. Veenduge, et UV-kaitse rakendamisel ei kasutataks substraati fluorestsentsiks. Kuna need substraadid kasutavad valget tausta valguse suurendamiseks optilist heledamat meediat, neelab see ultraviolettvalgust ja peegeldab sinist valgusenergiat. Kui teie UV-kaitsekile blokeerib sellisele aluspinnale suunatud ultraviolettkiirguse, siis teeb fotoaparaat pildi valged alad veidi kollaseks ja on parem kuulata tootja soovitusi, mitte neid sobitada.