Miks teil seda printerit vaja on?

- May 13, 2020-

On palju põhjuseid, miks võiksite uurida oma 0010010 nbsp; printeri valikuid. Võib-olla on teie praegune varustus vananenud või soovite oma tootmisvõimsuse suurendamiseks segule lisada veel ühe masinatüki. Või võib juhtuda, et pärast aastatepikkust allhanget kolmandale osapoolele olete lõpuks valmis oma suureformaadilise lameprinteri ostma.

Siin on mõned näpunäited selle kohta, milline teie praegune olukord võib olla:

Kui see on 0010010 # 39, siis asendamine:

Kui soovite asendada vanemat mudelit, kaaluge, kas soovite jääda sama tootemargi juurde või liikuda uuele. Kas teie praegune mudel on olnud usaldusväärne? Mis põhjusel peate asendaja leidma? Kui te pole masinaid juba pikka aega omanud ja see lihtsalt ei tooda nii, nagu vanasti või peaks olema, võiksite mõelda usaldusväärsema kaubamärgi peale vahetamisele.

Kui see on 0010010 # 39, on see täiend:

Kui uus printer täiendab teie praegust tootmisliini, pidage meeles teisi kaubamärke ja mudeleid, mis teil juba on.

Võib-olla on teil konkreetse tootja rull-rull-printer ja nende reas on lamepadi, mis sobib kõigile teie vajadustele. Või on mõni alternatiivne tootja, kellel on teie konkreetsetele vajadustele sobiv printer.

Mõlemal juhul peate 0010010 # 39; lisaks peate kaaluma tarkvara, mida iga printer vajab, ja seda, kuidas mitme kaubamärgi ja mudeli kasutamine võib teie töövooge mõjutada. (Me 0010010 # 39; uurime selles postituses hiljem tarkvara üksikasjadega.)

Kuid siin on kõige olulisem mõista juba olemasolevate printerite võimalusi võrreldes teie ostetava printeri võimalustega. See tagab, et saate oma raha eest kõige rohkem.

手机壳打印机

Kui see on 0010010 # 39, teie esimene lameprinter:

Kui teie lõppeesmärk on pärast allhangete tellimist tootmisesse astuda, on üleminek UV-lameprinteritele üle mitmesuguste hindadega. Trükirakendustele ja ärivajadustele sobiva mudeli leidmine on peamine põhjus levitaja leidmiseks, kes oleks tõeline partner, kellel on kaalukates mudelites tugev teadmistebaas. Need ei peaks mitte ainult aitama teid praeguste ärivajaduste jaoks õige valiku tegemisel, vaid ka juhul, kui need vajadused tulevikus muutuvad, võivad nad pakkuda rohkem võimalusi ja aidata teil vältida olulist rahalist kahju.


Kui te pole kindel, milline printer teile sobib, 0010010 nbsp; anname teile 0010010 # 39; anname teile soovitusi, mis on kohandatud teie konkreetsetele vajadustele. Ootan teie järelepärimisi, EMÜ TEAM. 0010010 nbsp;