Miks EMÜ UV-printer sobib ehitussektoris

- Jan 02, 2019-

Alates seina printeri kasutuselevõtmisest on seda laialdaselt kasutatud erinevates tööstusharudes, eriti sisekujunduses, läbi seina tindiprinteri masina saab teha ilusaid sisekujundusi, nagu näiteks integreeritud lae disain, kapi liuguste disain. TV taustapildi disain jne., Selle isikupärastatud kaunistust on eelistanud enamik ettevõtteid ja kliente. Hiina majanduse kiire arenguga suureneb kiiresti sisekujunduse kvaliteet ja Hiina arhitektuurse sisekujunduse tööstus on töömahukas. See tähendab, et seina tindiprinteri turuväljavaated on heledad ja miks selles suures tööstuses valib igaüks EMÜ PRINT UV Printeri ?

UV-FD6090T

  1. Tööstusklassi trükipea, trükikiirus on kiire, trükkimise täpsus võib ulatuda 635x2400 dpi-ni, otsiku laius on 160 cm, üks ots võib printida 40 000 tilka tinti sekundis ja kogu pihusti prindib üle 100 miljoni tilga sekundis. Kiiresti arenenud ajastul on kiirus raha ja Epson Ricoh düüside kasutamine võimaldab kasumit maksimeerida;

  2. Pilt on selge ja ergas, värvikas, kõrge vastupidavusega ja ei ole kerge kaduda. Tausttindi printerit saab hõlpsasti realiseerida nii täisvärvides kui ka gradientvärvides. Efekt on võrreldav värvifoto omadega, mis laiendab toodet oluliselt. Disainiruum on tooteklassi parandanud. UV-tindiprinteri plaatide taustapaneelil on peen trükimuster, rikkalikud ja selged kihid, kõrge kunstiline kvaliteet ja tugev stereoskoopiline efekt. See võib välja printida maalimisfotograafia stiili;

  3. Plaate, filme, siidi, ekraani, ekraani ei ole vaja teha, säästa palju aega, värvi sobitamist saab teha hiirega, mustri disaini ja muudatusi saab arvutis kasutada tavapärase printimise, ainult ühe tindiprinteri masina puhul. Arvuti ja operaator saavad selle kätte, mis vähendab oluliselt tööjõukulusid, materjalikulusid ja ajakulusid.  

  4. Kasutatakse keskkonnakaitset ja reostust, keskkonnasõbralikum UV-tint , see on hea trükkimisvõimega, ereda värvi, kiire kuivatamise ja kuivatamise kiirus, hea nakkumine ning kulumiskindlus, korrosioonikindlus ja ilmastikukindlus. Lisaks võib see vältida ka UV-kiirte teket ja seda ei ole kerge hajutada. Need omadused on täielikult kooskõlas kaunistustööstuse nõuetega. Seetõttu järgitakse laialdaselt keraamiliste plaatide seina trükkimise tehnoloogiat ning eelistatud on ka seina tindiprinter.

  5. Tänapäeval on seina tindiprinteri saanud ehitussektoris kuumaks. Ehitamiseks on palju erinevaid materjale. Kas see on tapeet või keraamiline plaat, siis võib taustseina tindiprinteri printida ilusaid pilte ja taustapaneeli tindiprinteril on äärmiselt tugev visuaalne trükkimine, 3D-reljeefefekt, realiseeritav tausttase ja taustaseina tindiprinter printerit ei saa võrrelda tavapärase tindiprinteriga, ja taustaseina tindiprinteril on kõrge tootmiskiirus, seda saab masstoodanguna kasutada ja sobib ka väikeste partiide tootmiseks.