Miks valite meie T-särgi printeri

- Dec 26, 2018-

Direct-to-Garment ja Direct-to-Substrate printimine on nüüd saadaval ühes printeris Direct Color Systems'i kaudu. Meie FD3 T-särk Printerit saab nüüd kasutada vastupidavate ja fade-resistentsete printide loomiseks. Meie DTG printer kasutab parimaid digitaaltrüki meetodeid, et toota kõrgekvaliteedilisi rõivaprojekte, millel on tugevus ja vastupidavus. Möödas on päevad kuumpressimismasinatele ja ekraani trükkimisele. See digitaalne masin valmistab professionaalsed rõivaprintid heledale ja tumedale värvilisele särgile.

FD3 T-särk Printer 100% põhineb renoveeritud EPSON printeril, nii et elektroonilised osad ja mehaanilised osad on kõrgeima kvaliteediga kui teised Jaapani tooted. Spetsifikatsioonide järgi saab printerit võrrelda Anajet Sprint DTG printeriga.

26-4

Nõudlusvõime

Sõeltrükk on vähem kui ideaalne kiirete, lühiajaliste tellimuste või esemete jaoks, mis nõuavad palju värvi. Seda sellepärast, et protsessis on hea summa tööjõudu ja oskus luua, täita ja lõpetada. Manuaalse ajakirjandusega ühekordselt tuleb keegi trükkida trükivärvi läbi kaabitsaga või teraga võrgusilma ja korraga saab teha ainult ühe värvi. Ühe või kahe T-särgi lühikese etteteatamisega sõeltrüki abil on rohkem valu kui kasumit.

Digitaalse protsessina nõuab DTG printimine vähe või üldse mitte. See muudab lühikese aja trükkimise kiiremaks ja tellitavaks palju lihtsamaks, kuna sellega kaasneb palju vähem aega nõudev tööjõud. Kõik, mida vajame, on digitaalne fail kliendilt ja saate printida väikeseid partiisid täielikult kohandatud, värvilistest rõivastest. See tellimisvõime võimaldab teil tasuda kiiret tasu või lisatasusid väiksemate tellimuste eest.

Kvaliteetne, väikesemahuline printimine

Võrreldes tavapärase sõeltrükiga võib digitaalne tindiprintimine toota kõrgema kvaliteediga toodet - eriti lühikese aja jooksul. Printerid võivad tulekahju palju väiksemaid tindipilte, mis tähendab, et detailide tase on kõrgem ja DTG-printerid võivad kergesti luua gradiente ja muid värviülemusi, mida ekraaniprinterid sageli võitlevad.

Keskkonnasõbralik protsess

Sõeltrükk võib nõuda tinti, mis sisaldavad ftalaate, PVC-d või muid kemikaale.

Kuigi DTG-printimine ei ole sellisel tasemel, kus see veel võib printida, võib see täiendada olemasolevaid ettevõtteid. Laske ekraanil töötaval printeril töötada kaua, kui DTG printer hoolitseb lühikeste, tellitavate töökohtade eest. Koos saavad nad aidata teil luua ja säilitada kasumlikku rõivatrükitööd.