Kas rendite või ostate UV-printeri?

- May 15, 2020-

Nagu iga suurema investeeringu puhul, on ka liisimisel ja ostmisel plusse ja miinuseid. Teie rahaline olukord võib teid ühes suunas kallutada, kuid enne otsuse langetamist peaksite siiski kaaluma iga valiku eeliseid ja puudusi.

Printeri otseostu ostmine on pikas perspektiivis kõige odavam ja kiireim variant, samas kui liisimine on sageli kiirem viis näiteks seadme kaudu seadmete varustuse ja finantseerimise viimiseks. Panga finantseerimine hõlmab uskumatult palju paberimajandust, mille kinnitamiseks võib kuluda nädalaid. Teisest küljest võivad liisingu lihtsuse tasakaalustada kõrgemad intressimäärad. Finantseerimine, ehkki pikem protsess, võib pakkuda madalamaid intressimäärasid ja madalamaid pikaajalisi omamiskulusid, kuid sageli teeb see teie tagasimakselepingu tingimuste osas vähest paindlikkust või puudub paindlikkus.

Teie ettevõte on tõusuteel ja saate taotlusi ainulaadsete toodete kohta, mida teie praegused seadmed ei suuda käsitleda. Või äkki olete väikese ettevõtte loomise osa ja peate veenduma, et iga esialgne ettevõtte liigutamine on õige. Võib isegi juhtuda, et teie praegune varustus läheb allamäge ja soovite järgmise õige käigu teha. Olenemata stsenaariumist, otsustate tööstusliku 0010010 nbsp rentida või osta;laiformaadis printer 0010010 nbsp; tuleb teada, kuidas kaalute iga valiku plusse ja miinuseid.

手机壳打印过程Liisingu plussid

Liising on hangete jaoks kindlasti kiireim tee. Finantseerimine hõlmab palju paberimajandust ja panga kinnitamine võib võtta nädalaid. Liisinguga väldite ootamise vaeva ja saate kiiresti oma käe printerisse, et saaksite hakata tootma tooteid ja teenima tulu.

Selle marsruudi kaudu võiks teil olla ka rohkem rahalist paindlikkust. Paljud ettevõtted pakuvad liisingu alguses edasilükatud makseid, nii et saate oma printeri tööle panna ja kasumit teenida enne, kui hakkate iga kuu täielikku arvet maksma. Mõned ettevõtted saavad korraldada ka hooajaliste maksete struktuuri, kus teie määrad on hõivatud aastaaegadel kõrgemad ja madalamad väljaspool hooaega.

Liisingu miinused

Laiformaadi printeri rentimise paindlikkus ja lihtsus pole selle puudused. Liisinguintressid võivad ulatuda 7 või 8% -ni, mis võib halva krediidi korral isegi kõrgem olla.

Võrrelge seda tavalise 2% intressimääraga, mida võite pangast saada suure krediidiga finantseerimiseks. Kiirrendi mugavus võib teile pikas perspektiivis maksta paar täiendavat tuhat dollarit.

Plusside ostmine

Printeri ostmisel võib alguses olla hirmutav hinnasilt, kuid pangast saadud intressimäär võib olla murdosa sellest, mis oleks, kui läheksite liisinguga. See tähendab, et maksate sama seadme eest üldiselt vähem ja olete oma lepingute lõppedes täielik omandiõigus.