Keraamiline UV trükkimine

Keraamiline UV trükkimine

Kas olete oma digitaalkaameraga kunagi teinud suurepärast pilti ja soovisite seda välja printida suurte plakatitena? Kui nii, siis mul on sulle head uudised. Saate ja te ei pea isegi arvutisse tarkvara installima. Kõik, mida vajate, on tavaline lauaarvuti uv ja veebiühendus.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Plaaditud trükkimine on siis, kui printida suur pilt mitme paberitüki peale, kusjuures iga paberitükk toimib kui "plaat", seega nimi. Sealt ühendate plaadid võrgu moodustamiseks, luues seega oma tohutu seina plakati.

On mitmeid tasuta veebipõhiseid tööriistu, mis võimaldavad pilte teisendada plaaditud trükkimiseks sobivaks vorminguks, kuid minu lemmik (ja ka kõige populaarsem teenus). Aga enne, kui me jätkame, on oluline mõni mõni termin.

1.Tooted Sissejuhatus

Kas olete oma digitaalkaameraga kunagi teinud suurepärast pilti ja soovisite seda välja printida suurte plakatitena? Kui jah, siis mul on sulle head uudised. Saate ja te ei pea isegi arvutisse tarkvara installima. Kõik, mida vajate, on tavaline lauaarvuti uv ja veebiühendus.

2.Tooteparameeter (spetsifikatsioon)

Materjal

Keraamilised plaadid jne

Funktsioon

trükkimine

Värv

multi

Pakend

opp või kohandatud

Mudel

vabatahtlik

Makse

T / T, Paypal

MOQ

100 tk

Laevaport

Guangzhou

 

3. Toote omadus

● Plaatide skaleerimine Lehed summeeritakse teie poolt määratud summaga.

● Kattumine Määrab summa, mille iga plaat kattub külgnevate plaatidega.

● Lõikamärgid Lisab igale lehele juhtmärke, mis aitavad sul kattuda.

● Märgised Lisab failinime ja lehe numbri igale "plaadile".

4.Toote üksikasjad

kui plaaditud trükkimisel on mõni trükitud lehe kohta rohkem kui üks koopia dokumendist, saate seda teha, rühmitades kõik oma dokumendis kokku, vähendades seda asjakohaselt, dubleerides grupi nii palju kordi kui vaja ja paigutades need lõuendile, kuid tahan, et neid trükitakse trükitud lehele.

5. Pakendamine ja tarnimine

Pakendi detailid: OPP või kohandatud

Sadam: Guangzhou

Ettevalmistusaeg:

Kogus (tükid)

1 - 100

101 - 1000

> 1000

Est. Aeg (päev)

3

7

Pidada läbirääkimisi

6.Toitamine, laevandus ja teenindus

Kvaliteedi kontroll

Enne toodete pakendamist ekspordipakendisse inspekteeritakse ja kontrollitakse iga toodet, iga toodangut ja protseduuri. Me tagame, et kõik saadetavad tooted on hea kvaliteediga.

Hea suhe ekspediitoritega

1. Express: TNT, DHL, UPS, Fedex

2. Meri

3. Lennujaam

4. Rong

Hot Tags: keraamiline UV trükkimine, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like