Tühi telefoni puhul UV printimine kuivatamine

Tühi telefoni puhul UV printimine kuivatamine

Mood kriimustuskindlad pehme vastupidav TPU Ultra-Clear silikoon UV printimine kaitsev Baby merikilpkonn telefoni puhul iPhone 7 8
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tühi telefoni puhul UV printimine kuivatamine


Selle telefoni puhul masin on spetsiaalselt välja töötatud mobile telefoni kaaned printimine, maksimaalne jõudlus ja reliablity.the printer on varustatud uusima techlonogy anda kõrge prindikvaliteediga kindlaksmääratud üksikasjad ja terav värvid on mõeldud materjal well.internal mehaanika ja firmware.

How to Design a Custom Phone Case

Futuurid: kõrge heleduse, selgust ja resolutsioon, hea värvi taastamine ja pikk kasutusiga, siin me tahaksime teiega jagada umbes meie UV telefoni kohtuasi printeri värvi taandatavus.


Prindib 3D ja reljeeftrükk kvaliteet olemas, seetelefoni puhul UV printersaab ka printida otse must ja värvitooni juhul.


Kaitse – need inimesed otsivad tahke, kvaliteeti nii, et kaitsta oma telefoni

Mood ja stiil — kontingent asetab ülioluline nii esteetika

Praktilised moe – sellesse rühma ka hoolib kohtuasja esteetika, kuid nad on tundlikumad maksma

Põhiline kaitse – see grupp on vähemalt valikuline; nad tahavad funktsionaalne juhul oma telefoni kaitsta, kuid nad ei ole eriti valiv

Tech entusiastid – need inimesed on savvy ja üldiselt kõik asjad tech entusiastlikult

Telefon on populaarne must-olla paljud nutitelefoni omanikud. Osta juhtudel motivatsioon on väga erinevad-mõned inimesed rõhutavad praktilisus ja kaitse, samas kui teised on rohkem huvitatud asja, mis tähistab oma isiklik stiil.


asukoha telefoni juhtudel mitte ainult praktiline tech tarvik, kuid ka moe avaldusega. Asja, telefoni saab kergesti kohandada ja kasutada teie isikupära.


EMÜ teil telefoni kohtuasi turule ja luua telefoni juhtudel oma designs. Järgmises osas see postitus hõlmab üksikasju EMÜ telefoni juhtudel ja trükiprotsessi ja sisaldab nõuandeid, luua graafikat.


Hot Tags: tühi telefoni puhul uv printimine, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proovi kuivatamine

Küsitlus

You Might Also Like