UV-printimine telefonikottile

UV-printimine telefonikottile

Telefonikaamerate trükimasin on spetsiaalselt välja töötatud mobiiltelefoni jaoks, hõlmab trükiseid, muid materjale kui sisemehaanikat ja püsivara on loodud maksimaalse jõudluse ja usaldusväärsuse tagamiseks. värvid.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

UV-trükkimine telefoni korpusel


Telefonikottide trükimasin on spetsiaalselt välja töötatud telefoni jaoks, mis hõlmab printimist , muid materjale kui sisemehaanikat ja püsivara, mis on loodud maksimaalse jõudluse ja usaldusväärsuse tagamiseks. teravad värvid.

Kuidas kujundada kohandatud telefonikott

Oma tulevikuga: kõrge heledus, selgus ja eraldusvõime, hea värvi taastumine ja pikk kasutusiga, siin soovime jagada teiega meie UV-telefonikaamera printeri värvuse vähendamise kohta.


3D- ja reljeefkvaliteedi kättesaadavaks tegemine, see telefonikott UV-printer võib printida ka otse mustale ja muule sügavale värvile.


Vastupidav kaitse - need inimesed otsivad kindlat, kvaliteetset juhtumit, mis kaitseb oma telefoni

Mood ja stiil - see grupp seab juhtumi esteetikale ülima tähtsuse

Praktiline mood - see grupp hoolib ka juhtumi esteetikast, kuid nad on kulude suhtes tundlikumad

Põhikaitse - see rühm on kõige vähem selektiivne; nad tahavad oma telefoni kaitsmiseks funktsionaalset juhtumit, kuid nad ei ole eriti valikulised

Tech entusiastid - need inimesed on Savvy ja üldiselt entusiastlik kõik asjad tech

Telefonijuhtumid on paljude nutitelefoni omanike jaoks populaarsed. Juhtumite ostmise motivatsioon on väga erinev - mõned inimesed rõhutavad praktilisust ja kaitset, samas kui teised on rohkem huvitatud isiklikust stiilist.


telefoni juhtumite paigutamine mitte ainult praktiliseks tehniliseks abivahendiks, vaid ka moeavalduseks. Juhul saab telefoni hõlpsasti kohandada ja kasutada oma isikupära väljendamiseks.


EMÜ kaudu saate sisestada telefoni juhtumite turule ja luua oma disainilahendustega telefonikaardid. Selle postituse järgmine osa hõlmab üksikasju EMÜ telefonikaartide ja trükiprotsessi kohta ning sisaldab näpunäiteid graafika loomiseks.


Hot Tags: uv trükkimine telefoni puhul, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like