DX5 prindipea väikese UV-printeri jaoks

Epson DX5 prindipea kasutatakse printeri FD4060-UV, FD6090-UV UV printeriga, mis on trükitäpsusega ja sobib näo printimiseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

DX5 prindipea väikese UV printerile FD4060 / FD6090-UV

1. Tootmise tutvustus

Epson DX5 prindipea kasutatakse printeri FD4060-UV, FD6090-UV UV printeriga, mis on trükitäpsusega ja sobib näo printimiseks.

 

2. Tooteparameeter (spetsifikatsioon)

● Printimise tüüp: UV-trükkimine

● Tehnoloogia: Micro - Piezo

● Kasutamine: printerile FD4060 / 6090-UV

● pihustite arv: 1440 (8 rida * 180 pihustit)

● Native Resolution: 1440dpi

● väikseim tilk: 3.5pl

 

3. Tootmisfunktsioon ja rakendus

See on FD4060 / FD6090-UV printeri, mille trükitakse UV tindiga ja läbipaistva lakiga. Sellel on 8 värvi, tavaliselt UV-printerit saab täita kuni 8 värvi CMYKWWWW-iga.

 

4. Toote kvalifikatsioon

image001

5. Tarnimine, kohaletoimetamine ja kättetoimetamine

image004

 

6. KKK

Q: Kuidas on DX5 prindipea pihusti hooldus?

A. Düüside hooldustööde tegemisel olge ettevaatlik, et vältida tindi või puhastusvedeliku voolamist düüsi kaablitesse ja düüsi pistikupesasse. Kui see juhtub, lülitage seade kohe välja, eemaldage pihusti, tõmmake kaabel välja ja puhastage pesa alkoholiga. Selleks, et pesa oleks kuiv, paigaldage see uuesti, et kontrollida, kas see on põletatud, vastasel juhul on pihusti ja plaadi põletamine lihtne.

B. Düüsikate on tihedalt ühendatud düüsi pistikupesaga. Tavaliselt ei ole vaja eemaldada ja sisestada juhuslikult. Pärast pikka kasutusaega tekivad sellised probleemid nagu kontaktoksüdatsioon või kahjustused. Seetõttu tuleb pihusti kaabli ühendamisel ja lahti ühendamisel pöörata tähelepanu sellele, kas kaabel on vigastatud. Kui jah, siis palun vahetage düüsi kaabel õigeks ajaks, muidu on otsik või düüsideplaat lihtne põletada.

C. Trükkimise ajal veenduge, et pihusti ja materjali vaheline vahe jääks 2-3 mm vahele, vältides materjali kriimustamist, mille tulemuseks on pihusti kahjustused.

D. Vaguni düüsi metallist lehte tuleb regulaarselt puhastada, et vältida düüsi kahjustamist. G. Vältige peegeldavate materjalide printimist, mis põhjustavad düüside blokeerimist.

Hot Tags: DX5 prindipea väikese UV-printeri jaoks, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like