TX800 Prindipea väikeste UV Printer

TX800 Prindipea väikeste UV Printer

Epson TX800 prindipea kasutatakse FD6090T UV Printer, mis on suure kulu-jõudlusega, sobib starter.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

TX800 valmistise prindipea Print head FD6090T

 

1. toodangu tutvustus

Epson TX800 prindipea kasutatakse FD6090T UV Printer, mis on suure kulu-jõudlusega, sobib starter.


2. toode Parameter(Specification)

Värv: Must/Hall

Kanal: 8-kanaliga

Tindi: UV tint

Kasutamine: Jaoks FD6090T UV Printer

 

3. tootmise funktsioonide ja rakenduste

See on vaikimisi FD6090T UV printer, UV tint ja selge lakk osale. See on 8 värvi, tavaliselt UV printeriga saate täita CMYKWWWW 8 värvi.

 

4. kohale, laevandus ja teenindavad

image002

 

5. KKK

Q1: kuidas otsik pidamise TX800 prindipea?

A. kui sageli printimine ei saanud koristamine ja teha pihusti test iga päev, kas uv printeripea on heas seisukorras. Ekraan on soovitatav kasutada CMYK ja valge värv.

Kui mitte kasutada üle 3 päeva kohapeal, lisada tinti imendumist Matt lahusega ja seejärel sulgege see otsik. Millal sa tagasi tööle, palun kasutage süstalt teha umbes 30ml iga värvi tindiga tint torusid puhastada siiber ja kontrollige testriba.

Kui mitte masinat kasutada 2 nädala jooksul, soovitan eemaldage prindipea ja puhastage seda puhastamiseks lahendus. Selle paketi ka ja varude pimedas keskkonnas. Arvestage, et pakkematerjal tuleb kootud kangast et vältida tuha otsik.

B. Ärge täitke liiga palju tinti iga kord. Jäävate tint pärast avamist on 3 kuud. Tint oleks halvenenud kui kauem ja printimise tulemus mõjutab samuti. Tõsisem, lõppeks otsik. Soovitatakse Sega tindi regulaarselt ning hoidke lüliti lahti, tagamaks valge tint segades funktsioon töötab.

C. ajal printimist veenduge otsik ja materjali hoitakse 2-3 mm, vältides kraapides otsik, otsik kahju tulemuseks materjali.

D. otsik metallist leht vedu tuleb puhastada regulaarselt tagamiseks ning nozzle.g. Vältida printimiseks peegeldavad materjalid, mis põhjustab pihusti blokeerimine.

Hot Tags: tx800 prindipea väike UV printer, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proovi

Küsitlus

You Might Also Like