Kodeeri ribad

Kodeeri ribad

Kodeeri ribad kasutatakse FD1610-UV plaadiprinterites, et mõõta kärje liikumise ulatust kodeerija anduri abil, et tagada õige trükkimise vahemik.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Kooderiba

1. Toote tutvustus

Kodeeri ribad kasutatakse FD1610-UV plaadiprinterites, et mõõta kärje liikumise ulatust kodeerija anduri abil, et tagada õige trükkimise vahemik.

 

2. Kodeeriba hooldus:

1. Puhastusmeetod: puhastamiseks mitte kasutada vedelikku. Pärast lahtivõtmist puhastage suur tolm õhuvooluga ja seejärel pühkige tolm vahtpaberi või tolmuvaba lapiga.

2. Päevasel kasutamisel ärge kriimuge, ärge niiske, vältige kattuvat varju. Vältimaks selle asetamist tolmu, aukude ja otsese päikesevalguse kätte, asetage see külmale, pimedas, tolmuvabas kohas.


3. Tarnimine, kohaletoimetamine ja kättetoimetamine

image002


4. KKK

Q1: Mis juhtub printimise ajal, kui kodeerija riba on määrdunud?

V: Kui kodeerija riba on määrdunud, mõjutab see trükiteksti, näiteks kattuvat varju. Vajadus puhastada õigel ajal (pühkida tolmuvaba lapiga alkoholiga) või asendada uus koodiriba.

2. küsimus: kuidas kontrollite toote kvaliteeti?

A. Me alustame toorainetest pärit kvaliteedikontrolli. Ja lisaks, meil on QC ja verifitseerimislab, et tagada meie toodete kvaliteet enne väljastamist.

3. küsimus: kui ostame tinti või varuosi sinult, kas teil on tehniline tugi?

A: Kindlasti on meil professionaalne insener, kes toetab teid, kui tekib tehniline probleem.


Hot Tags: kodeerimine ribad, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlust, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like