90cm * 60cm UV-lameekraaniga printer Mitmevärviline trükkimine UV-lameekraaniga printeri jaoks

90cm * 60cm UV-lameekraaniga printer Mitmevärviline trükkimine UV-lameekraaniga printeri jaoks

90cm * 60cm UV lameekraaniga printer Mitmevärviline trükkimine UV-lameekraaniga printeri jaoks
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Esiteks, koduse sisekujunduse individuaalse tormi tõttu on "täisautomaatne nutikas universaalne printer", nagu tavalised koduprinterid, "trükitud" printida.

Teiseks võib iga materjali trükkida, kui see on lame! Isegi kui inimene on lamamas, saab seda ka printida. Kuna printimine on mitteobjektne kontakt, siis trükitakse see otse objektile. Uue tehnoloogiana on "kontakti väljapressimise, ülekandmise" täpsus tavapärasest kõrgem ja värv on erksam.

6090

Toote parameeter

Printeri mudel FD6090
Prindipea mudel EPSON DX5
Prindipea Kogus 1 pea
Tindivärv CMYKWWWW
Prindikiirus 180 sekundit A4 formaadis, 1440 * 720 dpi
Maksimaalne printimise laius 600 * 900 mm
Prindipea kõrgus 1-140 mm
Pinge 50HZ AC220 (+/- 2%)> 20A
Printeri võimsus 800W
Graafiline formaat TIFF, JPEG, EPS, PDF
UV Lamb Power 300W
Operatsioonikeskkond Temperatuur: 16ºC-28ºC Niiskus 40-60%
Ink Supply System Klapp
Prindi liides USB3.0
RIP-tarkvara PhotoPrint
Masina suurus 1400 * 1300 * 550 mm
Pakendi suurus 1570 * 1480 * 850 mm


Toote funktsioon ja rakendus


Toote omadused

1, lihtne kasutada

Plaadi tegemise ja korduva värvide registreerimise protsessi puudumine ei ole vajalik, operatsioon on lihtne ja hooldatav;

2, kiire printimise kiirus

Madal sisendkulud, kiire trükkimine on täielikult rakendatav tööstusliku masstootmise suhtes;

3. Materjalide piiride ületamine

See võib printida mistahes kindla paksusega kandja, ületades täielikult traditsioonilise trükimeetodi, mida saab kasutada ainult spetsiaalse paberi ja spetsifikatsioonidega. See võib kasutada väga õhukesi või väga paksu objekte ja selle paksus võib ulatuda: 0,01 mm - 200 mm.

4, et rahuldada erinevaid kujundeid

Lennuk, kumer ja ümmargune, piiranguteta.

5, kõrguse reguleerimine ja partii seadistamine

Kõrgust saab reguleerida vastavalt trükitud esemetele ja rakendada horisontaalset vertikaalset pihustusstruktuuri, mis võimaldab erinevate toorainete vabalt kasutada. Pärast hõlpsat paigutust saab seda automaatselt üles tõsta ja alandada sobivale prindikõrgusele. Ja saate määrata partii tootmiseks automaatse söötmise aja tahte järgi, välistades vajaduse korrata arvuti tööd.

6, mida objekti materjal ei mõjuta

Võib kasutada rikkalikke värve toorainetes (metall, plast, kivi, nahk, puit, metall, klaas, kristall, akrüül, kaetud paber) ja pooltooted (väikeste osade ladustamiskastid, rahakotid, rahakotid, kaubamärgid, tahvlid jne) .) Kujutiste värviline graafiline trükkimine kõvade esemete pinnal. Kuna pihusti ei puutu trükkimise ajal söötme pinnaga kokku, ei deformeeru see kuumuse ja rõhu tõttu, nii et seda saab trükkida kergesti deformeeruvatele ja pehmetele toorainetele (nagu nahk ja tekstiil).

7, täpne täppisprintimine

8, trükivorming

1,3 * 1,3 meetrit, 1,3 * 2,5 meetrit, 1,3 * 2,8 meetrit 2,0 * 3,0 meetrit, 3,0 * 5,0 meetrit ja muud isiklikku printimist.

9, kare pind ja kaldprint

See võib ületada toorainete paksuse kõrvalekalde kuni 5 mm. Vastavalt prinditava objekti pinna omadustele saab ebatasasusi laiendada kuni 5 mm ja see võib näidata täiuslikku trükiefekti.

10, kasutades pidevat tindi toitesüsteemi

Tindi lisamine on mugav, samas vähendades printimiskulusid.

11, kasutades spetsiaalset veekindlat tinti

Selge ja täiuslik trükikvaliteet, selged kihid, kõik nähtavad värviplokid, värvitoonid, värvi segamine, veekindel, kulumiskindel, kvaliteetne mitte-soojusülekanne, siiditrükk ja muud traditsioonilised protsessid, mis on võrreldavad.

12, väga madalad trükikulud

Võrreldes olemasoleva soojusülekande protsessiga võib see säästa rohkem kui 80% kuludest.

13, isikupärastatud printimine

Samal ajal sobib see väga hästi T-särkidele, padjadele, ostukotidele, põllele, kindale, puuvillastele sokkidele, taskurätikutele ja muudele isikupärastatud värviprintimisteenustele.

UV Printer Applications

Hot Tags: 90cm * 60cm uv lame printer printer mitmevärviline trükkimine uv pardaülekanne metall, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proovi

Küsitlus

You Might Also Like