Digital UV Canvas Printer

Digital UV Canvas Printer

Lihtne ja eristusvõime: prinditav alternatiiv meie lõuendile kanderaamile on saadaval ilma täiendava paigaldamiseta või tihendamiseta. Sellele materjalile iseloomuliku mattpinnaga on loomulik, idülliline ja hubane välimus.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote tutvustus

UV Fine Art lõuenditrükk - kaasaegne kangastrükk mattpinnaga

Lihtne ja eristusvõime: prinditav alternatiiv meie lõuendile kanderaamile on saadaval ilma täiendava paigaldamiseta või tihendamiseta. Sellele materjalile iseloomuliku mattpinnaga on loomulik, idülliline ja hubane välimus. Samuti hingab see oma piltidesse uut elu! Värvilised pildid pimestavad aastakümneid tänu WhiteWall Photo Labi ultramoodsale UV Art Print süsteemile, mis vastab alati kõige uuematele standarditele. Soovi korral saab printida tugeva kanderaami külge (saadaval nelja erineva profiililaiusega), et anda prindile pikaajaline stabiilsus.


uv printeri hind


Toote parameeter


Printeri mudel FD6090
Prindipea mudel EPSON DX5
Prindipea Kogus 1 pea
Tindivärv CMYKWWWW
Prindikiirus 180 sekundit A4 formaadis, 1440 * 720 dpi
Maksimaalne printimise laius 600 * 900 mm
Prindipea kõrgus 1-140 mm
Pinge 50HZ AC220 (+/- 2%)> 20A
Printeri võimsus 800W
Graafiline formaat TIFF, JPEG, EPS, PDF
UV Lamb Power 300W
Operatsioonikeskkond Temperatuur : 16 ℃ -28 ℃ Niiskus 40-60%
Ink Supply System Klapp
Prindi liides USB3.0
RIP-tarkvara PhotoPrint
Masina suurus 1400 * 1300 * 550 mm
Pakendi suurus 1570 * 1480 * 850 mmToote funktsioon ja rakendus

MILLISED ON DIGITAALSE TULEMUSE EELISED VÕRDLUSEGA VÄLJAANDMISEKS?

ASJAKOHASED KULUD: Digitaaltrükk ei vaja vormi- ja paigalduskulusid, mis on ofsettrükis. Samuti ei ole minimaalset arvu. Sellepärast on kulud väga madalad kui offsettrükis, eriti väikese mahu printimisel.

Kiirus: Digitaalne trükkimine on lihtsam ja kiirem, sest hallituse ettevalmistus puudub.

PRINT QAULITY: Digitaalne trükikvaliteet kasvab pidevalt paralleelselt tehnoloogia kiire arenguga selles valdkonnas ja läheneb ofsettrüki kvaliteedile.

CUSTOM MADE: Digitaalsed trükitud reklaambännerid saab trükkida kohandatud alusel. Saate printida erineva sisuga reklaami tooteid, mis on spetsiifilised iga müüja või piirkonna jaoks.Hot Tags: digitaalne UV-lõuend-printer, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like