Digitaalne UV-telefoni ümbrise printer

Digitaalne UV-telefoni ümbrise printer

Kas olete huvitatud telefoni trükist? Lisateavet meie telefoni- ja tahvelarvutite printerite kohta leiate allpool. EMÜ Trüki Direct Jet UV LED tindiprinterid võimaldavad printida kõrglahutusega, fotokvaliteedilisi pilte, logosid ja üksikasjalikku teksti mobiiltelefoni juhtudel ja tahvelarvutite kaas.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote tutvustus

Kas olete huvitatud telefoni trükist? Lisateavet meie telefoni- ja tahvelarvutite printerite kohta leiate allpool.

EMÜ Trüki Direct Jet UV LED tindiprinterid võimaldavad printida kõrglahutusega, fotokvaliteedilisi pilte, logosid ja üksikasjalikku teksti mobiiltelefoni juhtudel ja tahvelarvutite kaas. Meie Direct Jet UV-printerid, millel on TEXTUR3D ™ printimine platvormil, võimaldavad teil hõlpsasti luua silmakahjulisi, kõrgendatud tekstuuriga mobiiltelefoni korpuseid ja tahvelarvutite (sh kohandatud iPhone'i ja iPadi juhtmeid), mis pakuvad klientidele võitu ja annavad teile eelise oma konkurentsis .


Telefoni korpuse printer


Tooteparameeter


Printerimudel FD6090T
Prindipea mudel EPSONi juht
Prindipea Kogus 2 pead
Ink Värv CMYKWWWW
Trükikiirus 120 sekundit A4 suuruseks 1440 * 720dpi
Masina suurus 1400 * 1300 * 550mm
Pakendi suurus 1700 * 1600 * 700mm
Maksimaalne printimislaius 600 * 900mm
Prindipea kõrgus 1-100 mm
Pinge 50HZ AC220 (+/- 2%)> 20A
Printeri toide 800W
Graafiline formaat TIFF, JPEG, EPS, PDF
UV-lambi võimsus 300W
Operatsioonikeskkond Temperatuur: 16 ℃ -28 ℃ Niiskus 40-60%
Tindi toitesüsteem Summuti
Trüki liides USB2.0
RIP tarkvara PhotoPrint



Toote funktsioon ja rakendus

Käivitusettevõtted

Isegi seal on palju kliente, kellel on erinevad armastatud mobiiltelefonid ja padjad, võite printida telefoni pilte, allalaaditud pilte, oma disaini telefoni kattekorpusesse ja ipad-kaarti kõigile neile. telefoni mudeleid nagu Iphone, Samsung, HTC, HUAWEI jne ei ole piiratud; Meiega saate oma äritegevust turule ja headele toodetele keskendudes lihtsalt alustada või laiendada.

Standardne telefoni korpuse seade / džig

Sobivad telefoni juhtmestikud aitavad meil printida mitme telefoni juhtmeid korraga, isegi erinevate kunstiteostega. Saate mitte ainult jäädvustada väikse miinimumi kuni 1 tk, vaid ka suuremaid tellimusi kuni tuhandete telefonikaantega.

Rikkad, teravad värviproovid ja 3D trükitud

Tänu lisode printimistehnoloogiale ja antistaatilistele trükiste süsteemidele annab kohandatud telefoni prindilahendus EMÜ PRINT värve telefoni korpusele ja padjad fotokvaliteedi ja kõrgeima teravusega. Toetavad EMÜ PRINT DTS3 ja DTSAT3 UV LED-tindid, otseselt telefoni korpuse printerile pakub valget printimist, mis võimaldab erinevaid trükitulemusi, sealhulgas vintage-matt, 3D-kujuline reljeefne / tekstureeritud ja looduslik läikiv.

Kiire tootmiskiirus madalate kuludega

Kohandatud pliiatsi trükkimine on printimise klõps. Failide importimisega artis white RIP-sse saadetakse tooted mõne minuti pärast.


Digital Uv telefoni karpi printer


Hot Tags: digitaalne UV-telefoni korpuse printer, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlused, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like