Plaaditud UV-printer trükivärvide ja pudelite jaoks

Plaaditud UV-printer trükivärvide ja pudelite jaoks

Kas olete huvitatud silindrilisest ja pudelitrükist? Lisateabe saamiseks meie kohandatud pudeliprinterite kohta lugege allpool. Loo uimastamist, täisvärvilisi pilte ja tõstetud TEXTUR3D ™ trükiseid silindrilise trükiga ümaratele esemetele. Meie Direct Jet UV LED printerid ja manused muudavad silindrikujulise trükkimise tõhusaks ja täpseks.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote tutvustus

Kas olete huvitatud silindrilisest ja pudelitrükist? Lisateabe saamiseks meie kohandatud pudeliprinterite kohta lugege allpool.

Loo uimastamist, täisvärvilisi pilte ja tõstetud TEXTUR3D ™ trükiseid silindrilise trükiga ümaratele esemetele. Meie Direct Jet UV LED printerid ja manused muudavad silindrikujulise trükkimise tõhusaks ja täpseks.


Trüki otse ümber ümmargused objektid, näiteks:

• Õlle ja veinipudelid

• Pudelid

• tassid

• küünlad

• auhinnad

• torud

• Kannid

• Prillid

• Ja palju muud!


Pudel printer


Tooteparameeter


Printerimudel FD4060
Prindipea mudel EPSON DX5
Prindipea Kogus 1
Ink Värv CMYKWWWW või CMYKWW VV
Printimiskiirus 180 sekundit A4 suuruseks 1440 * 720 dpi
Maksimaalne printimislaius 600 * 400mm
Prindipea kõrgus 1-140mm
Pinge 50HZ AC220 (+/- 2%)> 20A
Printeri toide 800W
Graafiline formaat TIFF, JPEG, EPS, PDF
UV-lambi võimsus 300W
Operatsioonikeskkond Temperatuur: 16 ℃ -28 ℃ Niiskus 40-60%
Tindi toitesüsteem Summuti
Trüki liides USB3.0
RIP tarkvara PhotoPrint
Masina suurus 1300 * 800 * 500mm
Pakendi suurus 1480 * 1050 * 830 mmToote funktsioon ja rakendus

See printer ja salv võimaldab 360-kraadise trükkimise mitmesugustel materjalidel. Digitaaltrüki võimalused on kahekordistunud spetsiaalselt loodud pöörleva adapteriga. Silindriplokk võimaldab trükkida suurel hulgal silindrilisi objekte diameetriga 41 kuni 127 mm ja kõrgusega kuni 279 mm.

Uue pöördlülitiga saab printida suuremahulisi prinditöid. Printige silindrilistele ja koonusobjektidele, nagu õlle- ja veinikaardid, tassid, küünlad, torud, purgid, mahutid, vaasid, auhinnad ja palju muud. Ja seda kruuse manustamist on lihtne paigaldada, paigaldada kiiresti ja sujuvalt töötada. Plugimiseks ja esitamiseks kulub vaid kaks minutit. Lihtsalt paigaldage adapter printerile ja sisestage pistik. Kasutajasõbralikud seaded ja funktsioonid, lihtsad paigaldusetapid, intuitiivne ja kasutajasõbralik toimimine on vaid mõned omadused, mis rahuldavad meie klientide vajadusi.Hot Tags: puuvillane UV printer kruuside ja pudelite trükkimiseks, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgimüük, kohandatud, lahtiselt, allahindlus, madal hind, tasuta proov

Küsitlus

You Might Also Like