Tolmu nägu mask tegemise masin

See on täielikult automaatne tootmisliin, et teha kokkupandav hingamisteede tolmu maskid ninajuhtme keevitamine, kõrva Loop keevitamine valmis mask. See on saadaval, et täita nõuet PM2, 5 mask. See on kõrge automatiseerimise ja stabiilsuse kõrge väljund ja enamasti vähendada kulusid täites tooteid korraga.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote üksikasjad

Lühike Sissejuhatus

See on täielikult automaatne tootmisliin, et teha kokkupandav hingamisteede tolmu maskid ninajuhtme keevitamine, kõrvaklamber keevitamine valmis mask. See on saadaval, et täita nõue PM 2.5 mask. See on kõrge automatiseerimise ja stabiilsuse kõrge väljund ja enamasti vähendab kulusid, täites tooteid korraga.


Tehniline parameeter

Masina suurus

7000 * 1400 * 1900MM

Õhurõhk

6kg/cm2

Kiirus

45-70 tükki/minut

Pinnakatte materjal

Alumiinium

Pinge

220V/380V

Võimu

10KW

Sagedus

20 kHz

Kaal

1500KG

Kontrolli meetod

Plc

Avastamise meetod

Fotoelektrilise avastamise


Funktsioonid

1. kõrge automaatika PLC, fotoelektrilise avastamise tooraine söötmise vältida raiskamist ja kõrge stabiilsus.

2. materjali söötmine serveri mootor, täpne kõrvaklamber reguleerimine ja keevitamine. väike suurus, stabiilne ja Rustproof jõudlust alumiiniumsulamist raami rack.

3.20k ultraheli kõrva Loop keevitamine, tugev keevitamine osa ja tõmmates.


Kkk

K: kus on teie tehas? Kas ma võiksin teie tehases külastada?

A: Meie tehas asub Xiantao linnas, Wuhan linna lähedal. Me tervitame teid väga soojalt, et külastate meie vabriku ja me saame teid Wuhan Tianhe lennujaamast peale võtta.


K: kuidas müügijärgne teenus?

A: Pakume ühe aasta garantii, kõik masina osad saab asendada tasuta kolme kuu jooksul, kui katki (ei ole, sealhulgas viga töö). Meie insenerid võivad minna ka teie tehases paigaldada masinaid ja koolitada oma töötajaid.


K: Millised on teie poolt aktsepteerivad maksetingimused?

A: me tavaliselt aktsepteerime T/T makse, meil on vaja 50% ettemakse ja saldo enne saatmist.


Q: Kas me peame ikka paigaldada masin pärast me saime?

A: me reguleerime masinat kõige paremini enne tarnimist ja saadame teile ka käsitsi raamatu või operatsioonisüsteemi video, et õpetada teile, kuidas masinat kasutada. Tehnikud võib saata uute masinate paigaldamiseks tasuta, kuid piletid, hotellid ja majutus jne on ostja soetusmaksumuses.


K: kui kaua me masina saame?

A: me tavaliselt tarnida masinaid laevaga ja me korraldame tarne 20 päeva jooksul (sõltub teie tellitud kogusest), kui olete tellimuse esitanud. Kui see on kohandatud kliendi (OEM), täitmisaeg on 20-30 päeva.


Kontakt:

● Kontaktisik: AMY LEE

● WhatsApp/WeChat/mobiiltelefon: + 8615323458879

● Web: www.eecprints.com


Hot Tags: tolmu nägu mask tegemise masin, Hiina, tootjad, tarnijad, hulgi, kohandatud, hulgi, allahindlus, madal hind, tasuta näidis

Küsitlus

You Might Also Like